Sosyal Medya Platformlarında İlgi Çeken Yorumlar

Sosyal medyanın gelmesiyle başladı bu iş. Herkes yaşantısını birilerine göstermek ve hatta kendini birileriyle yarıştırma derdine girdi. Kültürümüzde değişti eski muhafazakar kitle artık yok. Aman onu gösterme ayıp bunu yapma olanı var olmayanı var olayları bitti. :slightly_smiling_face:Nesilin değişmesiyle her şey çok farklı artık. Bunu bu şekilde kabul etmek gerekiyor. Dünya değişiyor bu saatten sonrada eskiye dönüş olmaz giderek dozajı artacak bunun. Benim arkadaşlarım ben asla yediğimi içtiğimi hatta neler yaptığımı göstermem diyordu. Şimdi hepsi 7/24 her şeylerini paylaşıyor. Etrafındaki insanlar bunları yaptığı zaman ister istemez sen de yapıyorsun. Bir toplantıya git millet kafasını telefondan kaldırmıyor. Eskiden bana çok acayip geliyordu ama şimdi alıştım artık bana normal geliyor. Sosyal medyaları çok az kullanan birisiyim ama ben de platformları kullanmaya başladım. Fakat bunu her yerde paylaşmıyorum. Paylaşana da niye paylaşıyorlar demem. :blush:

4 Beğeni

Biri uçurumdan atladı, diğerleri de ona uydu. Koyunlar ve insanlar arasında birçok benzerlik olması da artık beni şaşırtmıyor. :slight_smile:

1 Beğeni

Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. Asıl şimdi z kuşağını ve ondan sonra gelecekleri görelim. :grin: kim bilir daha neler çıkacak.

Koyun benzetmesi birilerini rahatsız edebilir. :grin:

1 Beğeni

Buna katılmıyorum. Bana saçma gelen bir şey varsa herkes yapsa da ben yapmam. Ama yapana da niye yapıyorsun demem. İnstagram hesabım bile yok. :slight_smile:

Katılmaya bilirsin. Bana ve dünyada bu platformları kullananlara saçma gelmiyor demem ki.

Yorum yapamıyorum. :joy:

1 Beğeni

Ben demedim, o dedi

Edit: Başta emojim vardı, kaldırdım. Böyle daha doğru göründü gözüme. Üslup ağır çünkü.

Her ne kadar ‘bu adamın tarzı böyle’ savunmasını yapmaya çalışsam da ağır olmuş biraz…

1 Beğeni

RIP Coolio :crown:

14 Beğeni

6 Beğeni

20220930_161929

13 Beğeni

Elektriğin 5 farzı. (Yüksek farzlar dahil değildir)

3 Beğeni

Derdimiz var sanıyoruz

11 Beğeni

Yani yazıp yazıp sildim ama bu ne ya? İki tokat atamıyormuş. İtaat - ceza evresinden çıkamayan saçma sapan insanlar bir de aile kurup ebeveyn oluyor. :unamused:

13 Beğeni

Virgül önemli. :slight_smile:

18 Beğeni

1 Beğeni

Ankara’da Başkent Kültür Yolu Festivali kapsamındaki etkinliklerden birisi Charlie Chaplin Film Müzikleri Konseri. Başkent Kültür Yolu hesabının facebookta yaptığı paylaşımın altına gelen yorumlardan bir seçki…

8 Beğeni

İnsanların çoğu gerçekten maymundan geliyor galiba. İnanmamak olmaz, özellikle şu yorumları görünce emin oluyor insan :slight_smile:

2 Beğeni

Aslında bu cehalet hep vardı ve var olacak. Şimdi olan sıkıntı ise siyasi ortam nedeniyle daha cesurlar ve sosyal medya nedeniyle daha görünür oldular.

11 Beğeni

Klasik facebook dayıları hocam inanılmaz cahiller arada bir trollüyoruz bunları hepsini de yutuyorlar. :joy:

4 Beğeni