Spider-Man 3 Filminin Adı ve Kötüleri Belli Oldu

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/spider-man-3-adi-ve-kotuleri/

Tom Holland’lı Spider-Man 3 filminin tam adı ve kötü karakterleri belli oldu. Temmuzda çekimleri başlaması planlanan yapımda esas kötülerden birini Henry Cavill veya Jason Momoa oynayabilir. (DEVAMI…)

2 Beğeni

Eğer daredevil haberi doğruysa mutluluktan uçarım herhalde😂

2 Beğeni

Daredevil ile Spiderman sahiden birbirine çok uyumlu. İkisi de öldürmeyi sevmeyen kahramanlar. Film için güzel konu olur. Zaten çizgi romanlarda da ikisinin ortak düşmanı var: Kingpin

Keşke o da olsaydı. Ama ben Spiderman ve Daredevil tarzı yerine Punisher’i tercih ederim.

1 Beğeni

Artık lütfen çocuk filmi olmasın. Ki DD varken çocuk filmi olması biraz zor.

2 Beğeni

Örümcek Adam’da sadece Tobey Maguire’nin oynadıklarını seviyorum.Diğer çekilenleri beğenmedim.

Bence film şu tarz olacak:
Daredevil New York’ta çetelerle savaşırken garip bir şey hisseder sonra o hissetiği şeyi daha önce hiç hissetmediğini fark eder. Yaklaşır, yaklaşır ve o şey onu içine çeker. Daredevil boyut değiştirmiştir. O şey bir portaldır. Artık Daredevil MCU evreninde. Ardından Daredevil Spiderman ile tanışıp kostümünü alır kendisi çok iyi bir avukat olduğu için Spiderman olarak Peter’ın avukatlığını yapıp Peter’ı kurtarır.Sonra Daredevil’ın bir filmi çıkar ve Daredevil filmde kendi evrenine geri dönmenin yollarını arar.
Evet benim görüşlerim böyle. Umarım bu tarz olur bence güzel.

İlk seriden sonra örümcek adam izlemeyi bıraktım. O kadar çok değiştirdiler ki şu kahramanı bu yüzden protesto ediyorum ve bir daha da izlemeyeceğim. (Çokta umurundaydı zaten marvelin :smiley: )

Haberler olumlu yönde gidiyor sanki. Oyuncu tercihlerine bir eleştiride bulunamıyorum. Daredevil’ın ismini anmak bile heyecan yaratıyor. Daha Disney bir kostüm ve daha iyi bir prodüksiyon ile Daredevil’ın beyaz perdeye çok yakışacaktır. Hele yanında Spidey ile beraber adam patakladıklarını görmek bayağı eğlenceli olur.