Spider-Man: Far From Home'dan İlk Fragman Geldi


(Kayıp Rıhtım) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/video/spider-man-far-from-homedan-ilk-fragman-geldi/Bu yılın ortasında izleme şansına erişeceğimiz Tom Holland’lı yeni örümcek adam filmi Spider-Man: Far From Home’dan ilk fragman geldi! (DEVAMI…)


(Deniz) #2

Nick Fury’nin gelmesi biraz garip geldi bana. Stark’a ne oldu acaba, normalde o yardıma gelirdi. Ayrıca, “yalnız sen kaldın” tarzı bir şey söyledi Fury, Peter’a. Marvel kozmik aleme giriş yapıyor diye tüm kahramanları öldürdü mü acaba ? Fragmana gelince çok şahane görünüyor. Müzik de orijinal Spiderman çizgi film müziği bu da çok hoş olmuş. End Game’den sonrasını anlatacakmış zaten. Bekleyelim görelim. :smiley:


(Beren) #3

Hayır yani şu fragman 26 Nisan’dan sonra çıksa ne olurdu? Infinity War’da olanlar olmamış gibi davranıp gözümüzü yumup mu izleyelim bu fragmanı? Gerçekten bazen seyirciyi aptal yerine koymayı fazlaca abartıyorlar. Ama pazarlama ama gişe ama seyirciyi hazırlamak falan…:unamused:


(Deniz) #4

Çok doğru, fragmanı izleyen kişiler; Nick Fury hayatta ise diğerleri de bir şekilde dönmüştür, sonucuna vardı çoktan. Ayrıca, Tony yerine Nick Fury’nin Peter’a yardımcı olması Stark’ın ölmüş olabileceğini gösteriyor. Çok zamansız yada doğru tabirle spoiler içeren bir trailer olmuş.