Spider-Man, Marvel Sinematik Evreni'nden Ayrılıyor!

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/marvel-spider-man-ayrilik/

Marvel ve Sony anlaşmaya varamadı. Spider-Man, Marvel Sinematik Evreni’nden ayrılmak durumunda kalabilir! (DEVAMI…)

En başından bu karakterleri tek tek satmaları hataydı zaten. Sony altın yumurtlayan tavuğu keser mi ?

1 Beğeni

Seyircilere karşı, Sony büyük haksızlık yapıyor. Disney % 50 demiş ne olacak, sen küçük ortak durumuna düşmüyorsun ki, dünyanın sonu değil ki. Açgözlülük …

1 Beğeni

Bunlar market değil koskoca şirketler. Uluslararası ve sinema dünyasında çok büyük yer edinen şirketler. %5 bile müthiş bir miktar. Hayır kurumu da değiller. Sony sonuna kadar haklı. Yıllar önce karakteri sattınız adamlara şimdi yarısını bana ver demek nedir.

Ben öyle olmasını diliyorum, böyle düşünüyorum. Haklısınız veya haksızsınız, bir şey diyemem.

Sony’e geçmesin. Sony sirketinin filimlerini sevmiyorum.

Karakterleri geri almanın vakti geldi de geçiyor

Ben şunu bi şuraya bırakayım. Herkes kesin olarak ayrıldı MCU da artık yok diye haber yapıyor. Yanlış anlaşılma olmasın.

Son iki Spiderman filmini zaten Sony yaptı. Karakter Sony’nin

1 Beğeni

Spidermanin hakları Sony’nin. Filmin yapım maliyetinin ödeyen de Sony ve Spiderman Avengers’da oynayınca para da istemiyor. Kendi parasını verdiği ve kendine ait olan bir karakter için neden filmin yarısını Disney’e versin.

Into the spider verse Sony yapımı olmasına rağmen en iyi Spider-man filmidir. Sadece MCU’dan ayrılması biraz üzecek olsa da daha küçük çaplı filmler görmek bir bakıma daha iyi olabilir.

Böyle saçma sapan olaylar en azından firmaların tek düşündüğünün para olduğunu fanboylara gösterir belki.

1 Beğeni

Ben yinede bir kaç filim hariç sony sirketinin filimlerini sevmiyorum.