Spider-Man: No Way Home Değerlendirmesi: En İyi Örümcek Adam Filmi!

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: Spider-Man: No Way Home İncelemesi – Kayıp Rıhtım

image

Spider-Man No Way Home incelemesi yayında. Uzun süredir merakla beklenen Marvel Sinematik Evreni’ndeki üçüncü Örümcek Adam filmi, neyi doğru yaptı? Detaylarıyla inceleme zamanı. Zaman normalden hızlı mı geçti, yoksa bana mı öyle geliyor? Spider-Man: Far From Home’dan çıktıktan sonra serinin üçüncü filmini beklemeye henüz başlamışken oturup filmin incelemesini yazışım daha birkaç gün önce gibi. Gerçi… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Tobey ve Andrew’in gelmesi dışında tahmin edilebilir ve basit bir yapımdı bence. Bazı şeyleri direkt filme gitmeden anladım yani. Özellikle ilk yarıyı pek beğenmedim ben. Tobey ve Andrew’in gelmesinin üzerinde ise daha fazla durulmalıydı bence. İki üç espri yapıp son savaşa geçtiler, aralarında daha güzel bir bağ oluşsun isterdim.

Stan Lee sonlara doğru 7-8 saniye gözüküyordu :slight_smile:
Peter unutulduktan sonra kendini hatırlatmak için MJ’nin yanına geldiğinde, MJ’nin yanında müşteri olarak duruyor.

Peter’ın unutulması olayı hakkında… Örümcek kendini gerçekten feda etti. En yakın arkadaşı ve sevgilisi bir anda onun için yok oldu. Ayrıca kendini hatırlatamadı. Büyünün amacı unutturmak zaten. Yani nasıl hatırlanabilirdi ki. Ama bunu bekledi sanırım. Yapacağı en mantıklı şey Doktor’un yanına gitmesi olurdu. Belki bir çaresini bulurlardı… Sonuçta sonsuz paralel evren var. E bu işin çaresinin bulunacağı evren de bizim örümceğin evreni oluversin :slight_smile: