Squid Game Sevenlerin İzlemesi Gereken Film ve Diziler

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: Squid Game Benzeri Film ve Dizi Önerileri – Kayıp Rıhtım

image

Squid Game benzeri film ve dizi arayanlara dolu dolu bir öneri listesi ile geliyoruz. Netflix’in ortalığı kasıp kavuran yeni yapımından sonra, yakın türde işlere göz atmak isteyenlere 8 farklı tavsiyemiz var. Yeni Netflix orijinal dizisi Squid Game hâlâ aklınızdan çıkmıyorsa, yalnız değilsiniz. Güney Kore yapımı seri yayınlanmasıyla birlikte bütün dünyayı ektisi altına aldı ve çok… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Squid Game’i oldukça beğendim. Listedeki eserlere de göz atayım. Asya yapımları sosyal konulara ağırlık verdikleri için fazlasıyla ilgimi çekiyorlar.

Bu listede yeralmayan Liar Game, Kaiji, Kakegurui, Death Race ve Running Man de aslında listede yeralmayi hakediyor. Running Man’in aynı adlı romanı Squid Game’in anlatmaya çalıştığı konsepte belki de en yakını olabilir.

2 Beğeni

Abi̇ si̇z ci̇ddi̇ mi̇si̇ni̇z ya “Circle” fi̇lmi̇ni̇ yazip i̇çeri̇si̇ne 2017 yapimi ayni i̇si̇mli̇ “The circle” fi̇lmi̇nden fotoğraf koymuşsunuz. Bahsetti̇ği̇ni̇z fi̇lmle fotoğrafini koyduğunuz fi̇lm ayni deği̇l. Si̇zi̇n yüzünüzden yanliş fi̇lmi̇ i̇zledi̇m 2 saatti̇r bekli̇yorum fi̇lm ne zaman başlayacak di̇ye. Hay Allah’ım ya bu nasil bi̇r hatadir? Nasil bi̇r edi̇tör hatasi bu?

1 Beğeni

7. Circle aynı isimde iki film olması sebebi ile görseller karışmış sanırım.