Star Wars Hayranlarını Rahatlatan Haber: Jar Jar Binks Obi-Wan Kenobi Dizisinde Yer Almayacak

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/jar-jar-binks-obi-wan-kenobi/

Jar Jar Binks karakterinin Obi-Wan Kenobi dizisinde yer almayacağı oyuncusu tarafından doğrulandı. Ewan McGregor ve Hayden Christensen’ın Obi-Wan ve Darth Vader rollerine geri döndüğü ve Star Wars hayranlarınca merakla beklenen yapım Disney+ ile gelmeye hazırlanıyor. Uzun süredir haberleri gündemde olan ancak bir türlü çekim aşamasına geçemeyen Obi-Wan Kenobi dizisi, nihayet bu ay içerisinde çekimlerine başlıyor.… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Şu jar jar binks karakterini seslendiren Ahmed Beşten çok üzüldüğüm seslendirmenlerden biridir. Birkaç fanatik sw fanı yüzünden en son intiharın eşiğine gelmişti.

Anlamadım bu hayranlar mı sevinmiş?

Jar Jar hakkında bir çok teori var bana ilginç geliyor.

Herhangi bir Jedi veya Sith gibi Jar Jar, başkalarını ikna etmeye çalışırken elleriyle jest yapma eğilimindedir - ve önemli ölçüde, Bombad General’e veya Senatör’e terfi ettiği sahnelerde el hareketleri yapar. Hatta ellerini Yıldız Savaşları: Klon Saldırısı’nda, Senatoyu galaksinin kontrolünü Palpatine’ye teslim etmeye ikna ettiği sahnede bile kullanıyor.

Son üçlemede keşke bu teori doğru çıksaydı, buna bile razı olurdum.

Son üçleme derken? Benim neden haberim yok. :smirk:

Düzgün bir 3leme ile her şeyi düzeltseler ve geri plandan her şeyi yöneten kişi Darh Jar Jar çıksa çok isterdim açıkçası. :laughing:

1 Beğeni

Gina Carano’nun olduğu tüm görüntülerin Disney+'deki en alakasız içeriklerden bile temizleneceğini öğrendim (konuk olarak yeraldığı Bear Grizzlies bölümleri de dahil olmak üzere), bu nedenle bizim kimi sevip kimden nefret etmemizin kumandasını elinde bulundurduğunu sanan bu insanlara karşı artık gerçekten doldum. Disney+ Türkiye’ye gelir mi, gelirse ne zaman gelir bilmiyorum ama bir zamanlar Star Wars’ı gerçekten sevip tüketmiş, Marvel’den balya balya çizgiroman satın almış, Avengers 2’den Avengers Endgame’e kadarki tüm MCU külliyatını ilk gün sinemada izlemiş birisi olarak, bir daha bu modern köle tüccarlarına tek dolar kazandırmama kararı aldım. Ne yaparlarsa yapsınlar, artık konuşmaya bile değer bulmuyorum.

1 Beğeni