Star Wars: Kenobi Dizisi Çekimleri Başlıyor: Ewan McGregor Geri Dönüyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/star-wars-kenobi-dizisi-ewan-mcgregor/

Ewan McGregor’un başrolünde yer alacağı Star Wars: Kenobi dizisi çekimleri sonunda başlıyor. Obi-Wan Kenobi’nin maceralarını konu edinecek olan macera Disney+ için hazırlanacak. Disney’in dijital yayın servisi Disney Plusduyurulduğundan beri, stüdyonun aynı çatı altındaki diğer önemli işlerinden bazılarına da özel projelerin geleceği duyurulmuştu. Örneğin Marvel Stüdyoları, Marvel Sinematik Evreni’ne ait Loki, Hawkeye, Wanda ve Vision gibi… (DEVAMI…)

4 Beğeni

Harika haber. Tam da en çok merak ettiğim dönemi anlatacak olması çok daha iyi.

Eğer Mandalaorian gibi olacaksa gelsin. Üstelik bu sefer ışın kılıcı da var. Daha ne olsun. İnsanlar genel olarak Disney bünyesinden çıkan filimleri sevmesede ben sevmiştim. Ne de olsa serideki hiç bir film Phantom Menace kadar kötü olamaz :grinning:

Lütfen düzgün ve hatasız çeksinler…

Bu güzel haber, Hayden Christensen’ın bu diziyle Darth Vader olarak dönüşü daha da güzel haber. Tek isteğim, Star Wars konusunda son yıllarda olduğu gibi bunda da hüsrana uğramamak.

Senaryo iptal edilmiş ve yeni bir senaryo yazdırılmış. Lucasfilm iptal ettiğine göre bunun kötü bir senaryo olduğunu, yenisinin de iyi olduğunu düşünmek istiyorum :slight_smile: