Star Wars: The Empire Strikes Back Kamera Arkası Görüntüleri 40 Yıl Sonra İlk Defa Yayınlandı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/star-wars-the-empire-strikes-back-kamera-arkasi-goruntuleri/

Star Wars: The Empire Strikes Back filmi 40 yıl önce vizyona girdi. Yıldız Savaşları: İmparator adı ile ülkemizde de vizyona giren yapımdan, daha önce hiç paylaşılmamış kamera arkası görüntüler içeren bir video servis edildi. Sinemaseverlerle paylaşılan videoda Harrison Ford, Mark Hamill ve Carrie Fisher gibi yıldız oyunculardan anlar yer alıyor. Star Wars serisinin vizyona giren… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Bu bölümü bir kış gecesi Bakırköy’de şimdi kapanmış bir sinemda rahmetli babamla seyrettim ,çocuğum ülke 12 eylülden çıkmış ,ışın kılıçları ,robotlar,belki kaçış başka dünyalar ,uzay .Harrison Ford ne kadar genç Mark Hammil ondan da genç ,ahh Prenses Leia gülüşün…
Bizi başka dünyalara götüren bu seriyi bozan sisteme lanet olsun.Işıklar içinde uyu Prenses Leia ,güç seninle olsun.

1 Beğeni