Stephen King Kitapları

İnstagram’da kendilerine sordum. Özellikle küçük boyun fotoğrafını buldum böyle bir sorun vardı düzeltildi mi dedim. Net şekilde düzeltildi diye cevap aldım ama son zamanlarda alan birinden teyit lazım

1 Beğeni

Bu videoda Kemik Torbası’nın eski basımlarını ve yeni basımını gösteriyor. Sanırım videodaki yeni basım Kemik Torbası küçük boy.

Diğer videolarında da Stephen King’in diğer kitaplarınında videosunu çekmiş.

2 Beğeni

Enstitü kitabını okuyan var mıdır? Sıradaki okuyacağım kitaba karar veriyorum da. Seçeneklerden birisi Enstitü. Daha önce King okumadım. Okuyanların fikirlerini merak ediyorum.

3 Beğeni

Kitap benim hoşuma gitti ama Stephen King ne yazsa okurum diyen biriyim. Konunun işlenişi genel olarak diğer kitaplardan farklı ilerliyor. İlk kez King okuyacak biri için uygun olur bence ama King’in benim gözümde en güzel kitapları olağanüstü olayları işlemedikleri. Esaretin Bedeli gibi.

1 Beğeni

Ben de çok beğenerek okudum. İlk kez King okuyacak birine önereceğim ilk kitap olmaz ama merak ettiyseniz bence Enstitü güzel bir seçenek.

1 Beğeni

Yeni kapaklar.

4 Beğeni

Altın kitaplara sordum, Kara Ev ve Duma Adasını tekrar basacaklarını söylediler.

6 Beğeni

ben de 1 yıl önce zifiri karanlık yıldızsız geceyi sormuştum aynısını demişlerdi :))

2 Beğeni

Çok bekleriz demekki daha :joy_cat:

1 Beğeni

Almak istediğim iki kitap, nadir kitap’ ta 70- 150 arası satışta Duma Adası, hepsi burada Karanlık Çökünce’ yi 190 dan satıyor, fiyatlar yüksek uçuşta, piyasada olmayınca kitaplar.

İkinci el olarak daha uyguna bulabilirsin

Özellikle dolap gardrop gibi uygulamalara bak orada nadir kitaba nazaran daha ucuza bulursun

dolap’ta var ama orjinal değil kitaplar, orjinal olan bir iki tane var onlarda 100 civarı ve yıpranmış, 3- 5 yıla yeni baskıları çıkar herhalde

Ben bu yıl Duma Adası, Bir Aşk Hikayesi kitaplarının çıkmasını bekliyorum. Uykusuzluk kitabını gelecek yılın 2. yarısı bekliyorum. Yazma Sanatı, Anahtar Deliğinden Esen Rüzgar, Enstitü, Kan Varsa, Kabuslar Pazarı, Çağrı, Kemik Torbası, Bay Mercedes, Hayatı Emen Karanlık, Yabancı, Hayaletin Garip Huyları, Tepki, Şeffaf kitaplarını son 4 yıl içinde yeni/yeniden bastılar sonuçta. Bu iki kitap da basılınca geriye 8 kitap kalıyor sanırım basılmayan. Onlar da yeni kitap basma derdi olmayacağı için 3 yıl içinde tamamlanır belki. Later kitabını Inkılap basacak gibi ama durum kesin değil. Ama her an her şey olabilir. Temennim hepsi basılıp bitsin şu çile artık.

2 Beğeni

Altın kitapların elinde olan en büyük marka stephen king ama buna rağmen halen okuyucular ile inatlaşıp sözler verip yerine getirmiyorlar . Bu yüzden verdikleri cevaplara artık inanmayı ben bıraktım. Boşuna umutlandırıyorlar çünkü kara kule gibi bir serinin bile çizgi roman serisini devamını getirmediler. O yüzden eski kitapların hepsinin yeniden baskıya girmesini çok zor görüyorum.

4 Beğeni

Duma adası’na karşılık ne veriyorsun. Kitap Değiş tokuşunda tekliflere açığım. :joy::joy: Sıfır sayılır zamana bağlı sararmalar var, hiç okunmadı.

1 Beğeni

Üstat stephen king’in bir hikayesi daha uyarlanıyor. Başrol ise ünlü aktör Adrien Brody

kaynak :Chapelwaite: Adrien Brody ve Bir Stephen King Uyarlaması

2 Beğeni

Mükemmel cinayet yoktur
Mükemmel bir kaçış… o bambaşka hikâye.

King’den yeni kitap.
Haydi bakalım Altınkitaplar, yüksek bir etiket fiyatı ve kötü bir çeviri bekliyoruz sizden, her zamanki gibi.

8 Beğeni

Shining serisini; Medyum ve Doktor Uyku kitaplarını aldım.

Medyum’dan önce, Medyum ve Doktor Uyku arasında ya da Doktor Uyku’dan sonra okunması gereken bağlantılı kitaplar var mı?

Bağlantılı kitaplar yok. Atıfta bulunulan kitaplar elbet vardır fakat seri olarak 2si haricinde yok. İyi okumalar dilerim.

1 Beğeni