Stephen King Uyarlaması Lisey’s Story'den Fragman: Julianne Moore, Apple Tv+ Dizisinde

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/liseys-story-fragmani-yeni-stephen-king-dizi-uyarlamasi-apple/

Yeni Stephen King uyarlaması ufukta göründü. Apple’ın çevrim içi yayın servisi Apple TV+, King’in Lisey’s Story (Bir Aşk Hikâyesi) romanını dizi olarak ekranlara getirecek. Psikolojik gerilim türündeki kitap ünlü bir roman yazarı olan kocasının ölümünün ardından bir kadının yaşadıklarını anlatıyor. Kitap boyunca Lisey’yi geçmişi ve tehlikeli bir sapıktan kaçmaya çalışırken görüyoruz. Apple bugün Lisey’s Story… (DEVAMI…)

4 Beğeni

En sevdiğim kitaplarından biridir. Boo ya moon hep hayalimde olmuştur. Senaryoyu üstad yazmış ve bizzat bulunmuş ve memnun kalmış. Beklenmeyen bir hayalin gerçek olması gibi. Sabırsızlıkla bekliyorum.

1 Beğeni

Romanı yeni okumuş biri olarak iki şey beni mutlu etti:

1. Fragmandan anladığım kadarıyla gerçekten iyi bir uyarlama olmuş. Romanı okurken hayal ettiğim atmosfere çok yakın sahneler gördüm.

2. Dizi sayesinde Altın Kitaplar romanı yeniden basacaktır. Bu da hepimiz için güzel haber. Bu harika romanı baskısı bittiği için okuyamayanlar artık okuyabilecekler, bilmeyenler okumak isteyecekler.

2 Beğeni

Ben de daha geçtiğimiz ay okudum ve çok ama çok sevdim. Kelimeler,ilişkiler,gel-gitler o kadar güzel ilerliyor ki…Okurken çok zevk alarak okumuştum ve uzun zamandır fragmanın çıkmasını bekliyordum. Sabahtan beri 10 kere izlemişimdir. :sweat_smile: Bence çok iyi ve uygun bir uyarlama geliyor. Ben şu gördüklerimden memnunum açıkcası. Bakalım dizi bütünüyle nasıl olacak. Altın kitaplar da bir güzellik yapıp yeniden basar mı bilemem fakat bassalar iyi ederler. :roll_eyes: Altın kitaplar burayı görüyorsanız ‘‘Zifiri karanlık yıldızsız gece’’ ye de bir el atın. :grimacing:

1 Beğeni