Stephen King ve Joe Hill İmzalı Netflix Filmi "In The Tall Grass"tan İlk Fragman

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/stephen-king-joe-hill-netflix-in-the-tall-grass-fragman/Korku bu defa çimenlerin arasında. Stephen King - Joe Hill ikilisinin birlikte kaleme aldığı "In The Tall Grass"tan uyarlanan Netflix filmi için ilk fragman zamanı. (DEVAMI…)

6 Beğeni

Belki kitabı okuyabilseydim filmi sevmezdim muhtemelen de izlemezdim. Ama bu kez kitabı okuma ihtimalim olmadığı için filmi izleyeceğim.

1 Beğeni

joe hill’in babası ile birlikte yazdığı hiç bir hikayeyi okuyamadım ne yazık ki. dilimize çevrilmiş ortak hikayeleri olduğunu sanmıyorum, varsa da ben denk gelmedim.
bu noktada film beni oldukça heyecanlandırdı

Aynı şekilde benim de ilgimi çekti ve heyecanlanmama sebep oldu.Fakat izlemeden önce keşke okuma imkanım olsaydı. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Filmi dün gece izledim. Filmin hikayesi güzeldi eminim kitap çok daha güzeldir. Altın yayınları ya da en iyisi İthaki karanlık kitaplardan çıksa da okusak.

Gerçi Türkçe okuma ihtimalimiz olduğunu zannetmiyorum, ABD’de basılı kitap olarak yayınlanmamış.

Neden sadece Kindle versiyonu var anlamadım. Böyle olunca sadece bu formattan mı yayınlanabiliyor acaba. Altın Yayınevine mesaj atıp sormak lazım.

Ekleme: Altın Yayınevinden mesaj geldi. Konu netleşince duyurusunu yapacaz diye yazdılar, anlaşılan en azından bir girişim var bu konuda.

1 Beğeni