Stranger Things 4. Sezon Beklettiğine Değecek

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/stranger-things-4-sezon-bekleme/

Stranger Things 4. sezon bölümleri Koronavirüs gecikmesine değecek. Dizinin oyuncuları bekleyişi senaryo açısından olumlu buluyor. (DEVAMI…)

2 Beğeni

Ben diziyi izlemiştim Eylül ayında falan çöp bir dizi bence. Kısır döngü. Her sezon canavar geliyor yok oldu diyorlar geri geliyor şimdi kesin Rusya da da o hayvan olur izlemeyenler için söylüyorum zamanınıza yazık

Netflix’in After Life dışı ses getiren dizilerinin hiçbirini sevemedim. Stranger Things de buna dahil. İçine giremiyorum nedense, sanırım biraz daha şans vermem gerekiyor.

Ancak tuhaftır ki her ay Netflix alıyorum. Gerçi biraz dil kasmak için ama, olsun.

80’ler tarzı serüvenleri, 2000 sonrası hikâyeciliğiyle sentezlediği için hoşuma gidiyor. Beslendiği klişeleri yeri gelince bir adım öteye taşıyor, yeri geliyor olduğu gibi kullanıyor.

Dizi bölümlerine ayrılmış film gibi zaten. Kendi formülünden şaşmadan, bir öncekinin biraz daha fazlası kıvamında.

Fakat yine aynı sebeplerden ötürü seriye çok coşmuyorum. O yüzden daha 3. Sezonu bile izlemedim. Bir gün kafama eserse izlerim.

Bence bu dizi 1. sezonda bitseydi müthiş bir dizi olabilirdi, ama uzattıkça tadı kaçtı gibime geliyor. Ha, izler miyim yeni sezonu; kesinlikle.

1 Beğeni