Şu Anda Ne Dinliyorsunuz?

(Eylül ERGÜN) #764

Her dinleyişimde ayrı güzelleşiyor.:black_heart:

(Eren Diakotra) #765

Beş-On yıl erken doğsaydım dünyam değişik olurdu.

(Eren Diakotra) #766

Anlayamıyorum müzik kulağım yok galiba neden sevemiyorum bu kadını? Her insan seviyor oysaki.

(Hamdemit Abi) #767

Mükemmel dizi, mükemmel klip

(Eren Diakotra) #769

İstanbulllllllllllll

(fatih çetin) #771

Yeşil Deniz dizi müzikleri

(Cemalettin Sipahioğlu) #773

Müzik tarzına ilgi duyup duymamakla alakalı bir durum bence. Caz ve soul tarzı çalışmalara sahip. Bu iki türe uzak olduğum için Amy Winehouse parçaları ilgimi çekmemişti. Sanırım o yüzden, belgeselinde ona ait parçaları duymak, ben de, belgeseli gereksiz yere uzatmışlar, hissiyatı oluşturmuştu. Sırf temsil ettiği müzik türüyle ilgilenmediğim için, bu türden bir yanılsamaya kapılmıştım. Sonuçta bir müzisyenin hayatı anlatılıyordu; arada, kendisine ait parçaların çalması kadar doğal bir şey olamazdı. Temsil ettiği türlere ilgisiz olunca, o kısımlarda otomatik olarak bende ilgi uyandırmamıştı.

Yani, ortada müzik kulağıyla alakalı bir sorun yok. Olay, kişisel beğenilere bağlı bir tercih meselesi.

(Eren Diakotra) #775

Sövdün mü kız? :smiley: Niye sildin :smiley:

(Eren Diakotra) #776

Bence de öyle ama insan emin olamıyor.

(Angut Degilimdiyenangut T Rosokolops) #777

maNga - Yaranmaz Aşık , 3 Temmuz 10:30 https://open.spotify.com/track/7vUCDWlA8z3P05pc0a3oUM?si=5hyvjGtUQdmgJHCOrvXbow

(Eren Diakotra) #780

Ağlıyorum cidden ağlıyorum ama şarkıdan değil allah belanı versin aşk acısı niye bende yoksun :frowning:

(Eren Diakotra) #782

Gene :smiley: Çok sevdim yahu :smiley: Duman’ın sevmediğim şarkısı bulana büyük ödül var haa!!!

(Ş.) #784

biraz hüzünlü, acıklı ama olsun.
forumun biraz yabancısıyım inşallah doğru yerden cevaplamışımdır:

(Stormfather) #785

Pink floyd ile ilgili konu başlığı açacağım .Sadece biraz daha bilgi toplamam gerekiyor.

ayrıca senden teoman @Eren_Diakotra led zeppelin / Nirvana başlığı bekliyoruz öhm!!! öhm !!!