Şu Anda Ne Dinliyorsunuz?

(Angut Degilimdiyenangut T Rosokolops) #827

Cem Adrian - Sessizce; https://open.spotify.com/track/3kwCVXuAYRXGf9cMgKYsKQ?si=GWG_PxkzS0GLsiv262eMvQ

(Ahmet Boyraz) #828

Yeni dinleyip hayran kaldığım bir şarkı daha.

Bendeniz - Müjdeler Ver

(fatih çetin) #829

(Berfin) #830

Valla bu sıralar bu şarkıya acayip taktım. Çok hoşuma geliyor

(nostaljik portakal 🍊 ) #831

Ya sen blues dinleyen bir insansın, ne yapıyorsun bu şarkıcılarla :’(

Blues ve rock müzik daha çok tercih ederim fakat sözleri, melodisi hoşuma gittiği sürece her türlü müziği de dinleyebilirim aslında.:slightly_smiling_face:

(nostaljik portakal 🍊 ) #833

En sevdiğim gitaristlerden birinin en sevdiğim şarkısıdır: yayalım:

1970’lerde yaşayıp yeniden doğmuş olabilirsin.:slightly_smiling_face:
Şarkının sözleri ile de ruhumu okudun sanki…Sen en iyisi kehanet işlerine yoğunlaş, bu potansiyel varken kısa yoldan köşeyi dönebilirsin.:slightly_smiling_face:
Birisi için bir şarkı seçmeye kalksam bu kadar iyi denk getiremezdim, iyi bildiğim ama aklıma gelmeyen bir şarkıydı, sağol.

(nostaljik portakal 🍊 ) #835

Bu illetten çabucak kurtulman umuduyla :3

İllet sayılmaz ama cidden insanı yoruyor, şimdilik elimizden bir şey de gelmiyor.

Senin yine aklına kehanet gibi bir şarkı gelirse paylaşırsın. :slightly_smiling_face:

(Yusuf Ekici) #838

Yeri tam burası değil ama şarkısını da çok beğendiğim için buraya koyuyorum. Beni benden aldı Jaina :sob:.

Beware, beware…

(Stormfather) #839

Yeni rock grubu arayışımın ilk adımında buldugüm gruplar
Depp purple

Mor ve ötesi

@Eren_Diakotra , @Slytherin_Mezunu belki seversiniz belki

(Stormfather) #840

Ayrıca böyle bir grup varmış daha önce birkez görmüştüm ama o zamanlar pek tinlamamıstım.

Yok mu bu grubu bize anlatacak övecek babayigit

(Eren Diakotra) #841

Saol bir ara dinlerim. Bu aralar çalışıyorum da giremedim pek çok yorgun oluyorum valla ya :slight_smile: Bırakıp gidiyorum. Ulan canım rakı çekti şarkıya bak be :smiley: neyse cumartesiye içerim artık iyi geceler.

(Duygu) #843

(Hamdemit Abi) #844

Ben pek severim Camel’ı.1971’de kurulup 84’e kadar progressive rock türünde mükemmel albümler çıkardılar:Moonmadness,Snow Goose,Mirage,Stationary Traveller gibi.Ardından dağılıp 91’de tekrar bir araya geldiler sonra yine dağılıp 2013’te son kez toplandılar ve hala aktifler.Yani çalkantılı ve bir o kadar köklü bir grup Camel.Daha sonraki Reunionlarında progressive rock ögeleri pek görülmese de Rajaz da önce saydıklarım kadar kaliteli bir albümdür nezdimde.Belki ultra,mega,omega star olmadılar ama popüler camiayı pek etkilemişlerdir.Mesela Lady fantasy tınılarını Özdemir Erdoğan’ın Aç Kapıyı Gir İçeri parçasında duyabilirsin.Neyse lafı uzatmayayım bu da benden gelsin

(Stormfather) #845

Bilgi için sağol dostum.

(Stormfather) #846

Guns N Roses

Led zeppelin

Quuen