Şu Anda Ne Dinliyorsunuz?

4 Beğeni
1 Beğeni
2 Beğeni
5 Beğeni
4 Beğeni

Tekirdag is mine, it owes me a living!
Under the iron bridge we kissed
And although I ended up with sore lips
It just wasn’t like the old days anymore
No, it wasn’t like those days, am I still ill?
Oh

3 Beğeni

Bugün aklıma bir şarkının ritmi takılmıştı ama hangi şarkı olduğunu hatırlayamamıştım. Videoyu oynatınca büyük bir aydınlanma yaşadım teşekkürler :smile:

1 Beğeni

The Smiths’in şarkılarına bayılıyorum ya, çok farklı bir havaları var rahat hissettiriyor bana. :slight_smile: Zamanında @yavanna nın daha üstlerde paylaştığı There is a light that never goes out şarkısı sayesinde tanışmıştım.

2 Beğeni
1 Beğeni

Kuru kuruya trail gitmez .

Suçlu bulundunuz hayatınızın sonuna kadar agirlastirilmis pink Floyd dinleme cezasına captrildiniz. Atin şunu DUVARLARIN arkasina

3 Beğeni

Evet There is a light that never goes out da çok güzeldir, böyle üzücü mutlu garip bir havaları var gerçekten. Bence Smiths seviyorsanız bunu da çok seversiniz. :smiley: Hem edebiyatla da ilgili bir şarkı.

2 Beğeni
1 Beğeni
2 Beğeni
3 Beğeni

Bu kadına bayılıyorum ya şarkıları inanılmaz güzel. Eve gidince ben de bir şarkı atacağım. Kpop harika bir şey.

Ayrıca diğer tüm insanlar için de bunu eklemek istedim. Bu adam benim hayatımı değiştirdi, en azından Rocky serisinin ilk filmleri. Ne kadar ekmek o kadar köfte. Çok motive edici. Her ne zaman gece 12 ye kadar çalışıp sabah altıda kalkmaktan bıksam bu şarkıyı açarım. Hep çalışalım, daha iyi olalım, hayallerimize ulaşalım.

Bu efsanevi videoyu unutmuşum tabi;

2 Beğeni
5 Beğeni
3 Beğeni

Asi ergenliğimin şarkısı. Beğenilenlerimde kalmış duygulandım.

2 Beğeni

:relieved: İnsanı hayal kurmaya zorluyor

2 Beğeni