Şu Anda Ne Dinliyorsunuz?

(Bird of Hermes) #1308

Bir sıralar ne çok dinlerdim bu şarkıyı. Gerçekten çok iyi. I am not strong enough to stay away… Gayet iyi açıklıyor sanırım bazı şeyleri. :slight_smile:

(Rocket quuen) #1309

Üstat yine söylemiş . Ancak rock mı ?power metal mi ? yoksa hevay metal mi? bir türlü anlamadım.

(patricia franchini) #1310

İlk defa Apocalyptica dinliyorum desem… ve evet sözler harika, dediğin gibi bazı şeyleri gayet iyi açıklıyor :’)

(Halil Oğulcan Karamağara) #1311

Okulda sırada oturdum bunu dinliyorum. Yarım saat erken geldim. Peh. Demek ki 7.15 evden çıkmak için çok erken. Hep 7.50 gibi çıkıyordum. Bu sefer neden böyle oldu bilmiyorum ahahahahhahaa.

(Erman Akman) #1312

Black Sabbath ,Dio ,Deep Purple,Judas Priest ,Iron Maiden,AC/DC,Megadeth ,Metallica ,Anthrax,Opeth,Slayer,Sodom,Accept,Dream Theater,King Diamond,Kreator,Sepultura,Soulfly,Slipknot… vb bir çok rock ve metal grubunu dinlerim.Takip etmeye çalışıyorum. death,trash,heavy 20 senedir de dinlemeye devam ediyorum.

Dio severim özellikle kendi albumlerinden Rainbow In The Dark şarkısı çok hoşuma gider.

En çok sevdiklerimden. :blush:

(Halil Oğulcan Karamağara) #1314

Bu ne güzel bir şarkıymış :slight_smile:

Yine de doğru kişiye hissetmekte yarar var.

You’ve gotta open up your mind and feel the love in your life
You’ve got to open up your heart feel the love in your life
Love in your lifer heart
And feel love in the light

Oyun oynamak isterdim ama bunun yerine, laktozsuz sütümü içiyor ve mitoloji okuyorum, gerçi mitoloji olmasa başka şeyler var. Mitoloji yine iyi.

(Hamdemit Abi) #1315

Sadece gurbetin değil memleket hasretinin parçası

(Mert) #1316

bu kadın saatlerce şarkı söylesin ben de onu dinleyeyim. aksanına bayılıyorum.

(Hüseyin gök) #1318

(Umur) #1319

(Halil Oğulcan Karamağara) #1322

Tekirdag is mine, it owes me a living!
Under the iron bridge we kissed
And although I ended up with sore lips
It just wasn’t like the old days anymore
No, it wasn’t like those days, am I still ill?
Oh

Bugün aklıma bir şarkının ritmi takılmıştı ama hangi şarkı olduğunu hatırlayamamıştım. Videoyu oynatınca büyük bir aydınlanma yaşadım teşekkürler :smile:

(Bird of Hermes) #1324

The Smiths’in şarkılarına bayılıyorum ya, çok farklı bir havaları var rahat hissettiriyor bana. :slight_smile: Zamanında @yavanna nın daha üstlerde paylaştığı There is a light that never goes out şarkısı sayesinde tanışmıştım.

(Rocket quuen) #1326

Kuru kuruya trail gitmez .

Suçlu bulundunuz hayatınızın sonuna kadar agirlastirilmis pink Floyd dinleme cezasına captrildiniz. Atin şunu DUVARLARIN arkasina

(Halil Oğulcan Karamağara) #1327

Evet There is a light that never goes out da çok güzeldir, böyle üzücü mutlu garip bir havaları var gerçekten. Bence Smiths seviyorsanız bunu da çok seversiniz. :smiley: Hem edebiyatla da ilgili bir şarkı.