Şu Anda Ne Dinliyorsunuz?

Umarım en yakın zamanda Türkiye’ ye tekrar gelirler :frowning:

2 Beğeni
3 Beğeni

Epeydir bu grubu dinlemiyordum :smiley: Teşekkürler.

1 Beğeni
1 Beğeni
5 Beğeni

Çok sevdiğim gruplardan biri

2 Beğeni

Aşırı pozitif bir grup, dinlerken insanda her an kalkıp dans etme isteği uyandırıyor :dancer:.

1 Beğeni

Şu aralar klasiklere döndüm. Dio - Collection, Judas Priest - Metal Works, Queen - Greatest 1 & 2, Pink Floyd - Echoes albümlerini dinleyip duruyorum. Ha birde kreator gods of violence albümünü sık sık dinliyorum. Tam şu anda ne dinliyorsun derseniz: Manowar: Kings of Metal dinliyorum :))

U smoke the day’s last cigarette rememberin’ what she said

1 Beğeni

Öğrenci evindeyken arkadaş sabahın altısında bu grubu dinlemeye başlardı :joy: Hani alarm sesini duyunca tuhaf olursunuz ya ben de bu grubu duyunca bi değişik oluyorum.

1 Beğeni

:smiley: Siz böyle deyince kendimi çok suçlu hissettim ehehehehe. O hissi çok iyi bilirim her sabah altıda kalkan biri olarak, sırf bu yüzden asla ama asla herhangi bir telefonun alarm sesini değiştirmedim. Özellikle bir şarkı yapmak mı? Asla. Sonra bir daha o şarkıyı dinleyeceğimi düşünmüyorum, keza dinlesem bile psikolojim acayip bozulur. Kendimi sabah zorla yataktan kalkmış gibi hissederim. Sabahları standart şeyler yapmaktan da bu yüzden hep kaçınırım, işe ya da okula gitmeden önceki o kısıtlı zamanda özellikle. O zamanlarda yaptığım her şey daha sonra gözüme azap gibi geliyor. :smiley:

1 Beğeni

Aynen öyle, çok sevdiğim üç dört şarkıyı sırf bu sebepten artık dinleyemiyorum. Psikoloji çok değişik bi’ alan

1 Beğeni
2 Beğeni

4 Beğeni
3 Beğeni