Şu Anda Ne Dinliyorsunuz?

2 Beğeni

Gerçekten çok yaşlandık. Aslında başka bir şarkı koymaya gelmiştim, ama muhabbetinizi görünce katılmak istedim. Aklıma VCD Player’dan bu müzikleri oynatıp Playstation 1’de Final Fantasy 1 oynadığım günler geldi, ya da Gran Turismo. Ha bir de Alex Ferguson’s Managers diye bir oyun vardı, yanlış yazmış olabilirim elbette. Evimde bilgisayar olmadığı için, Football Manager adlı oyunu oynayamıyordum. Onun yerine Playstation 1 de bu oyunu oynuyordum. Resident Evil serisini de çok oynuyordum o zamanlar. Ha bir de Diablo 1 vardı tabi. İki kişi onu oynamak, basamak basamak derinlere inmek paha biçilemez. Silah takas etmek, paralar fazla gelince köyde yere atmak falan. :smiley:

2 Beğeni

Ben o döneme yetişemedim ya benim Metin2’m vardı o zamanlar. At madalyano felan kasarken aklımda kalmış. O yıl bu yıldır dinliyorum. Küçük yaşta tanışınca böyle mutsuz, karamsar birine dönüşmüş olabilir miyim diye düşünüyorum ama ne zaman eskiler çalsa bir hoş gülümseme hissi gelir. Özellikle BPG.

2 Beğeni
6 Beğeni

Bu versiyonu da ayrı güzeldir. :slight_smile:

4 Beğeni

Kafamı boşaltmam lazım.

3 Beğeni

Ergenliğimin tavan yaptığı dönemlere denk gelen Vega

Ben de isterdim ArSız BeLa, TripKoLiK dinlemeyi ama hiçbir zaman anlamadım o üstadları :yum:

1 Beğeni

I can’t see the meaning of this life I’m leading
I try to forget you as you forgot me
This time there is nothing left for you to take
This is goodbye

Summer is miles and miles away
And no one would ask me to stay

And I should contemplate this change
To ease the pain
And I should step out of the rain
Turn away

Close to having it all, I am drifting through the stages
Of the rapture born within this loss
Thoughts of death inside
Tear me apart from the core of my soul

To ease the pain
Turn away

At times, the dark’s fading slowly
But it never sustains
Would someone watch over me
In my time of need?

To ease the pain
Turn away

Would someone watch over me
In my time of need?

2 Beğeni

Spotify Kamelot-Karma

1 Beğeni

Europa Universalis IV oynarken, aldığım DLC sayesinde çalan şarkıya sardım şu sıralar

1 Beğeni
2 Beğeni

Vay forumda Carpenter Brut dinleyen varmış tebrikler.Muhtemelen biliyorsunuzdur ama ben de Turbo Killer’ı önereyim.Klibi’nin nasıl yapıldığına dair videoda ayrıca efsanedir.

1 Beğeni
6 Beğeni

bir haftadır bağımlı oldum. ilk çıktığında küçümsediğim bir albümdü, zevkler nasıl da değişiyor.

dün akşam da gitarda öğrenmeye başladım. her elime aldığımda ısınma niyetine bir kaç kez çalarım artık.