Süper Güçleri(mizi) Paylaşıyoruz

Buyurun arkadaşlar size eğlencelik, mecazi, ironik bir konu. Bu başlık altında size, sevdiklerinize veya dışarıda gördüğünüz insanlara ait, yaşamınızdaki süper güçleri(mizi) paylaşalım istiyorum. Kendim için aklıma gelen ilk süper gücümü söyleyeyim:

Mesela ben günde on-on beş bardak çay içebilme gücüne sahibim. Derler ki Pardus bir çay içtiğinde en az üç demlik gücünde olabiliyormuş. :slight_smile:

16 Beğeni

Bu çay deliliği bende de var. İçmediğim zaman yoksunluk belirtileri başlıyor. Kalp çarpıntısından dolayı doktor “çay, kahve içmeyeceksin” demesine rağmen üstelik :slightly_smiling_face:

10 Beğeni

İnsan ilişkilerinde, psikolojide falan hedefi on ikide vururum yani anlayacağınız zihin okuyabiliyorum mesele şu an bunu okurken aynı zamanda sabah saat kaçta kalkacağını ve işe gideceğini hatırlıyor, üzülüyorsun.

6 Beğeni

Bende büyük fincanda 3-4 bardak Türk Kahvesi içiyorum :coffee:

8 Beğeni

Ben bir oturuşta üç tabak yemek yeme gücüne sahibim. Tutamıyorum kendimi.Eğer çok sevdiyim bir yemekse daha fazla tüketiyorum. :laughing: :yum:(Uyarı!Evde denemeniz zararlı olabilir :joy:)

10 Beğeni

Durağa adım attığım anda otobüs getirtebiliyorum yine de boş koltuk bulmakta aynı yetenekte değilim ://

16 Beğeni

Durağa adım attığım anda otobüs kaçırtabiliyorum.

19 Beğeni

Bir zeka küpünün tamamını bir buçuk dakikada yapabiliyorum. Ne işime yarayacaksa.

13 Beğeni

Çok iyi ikna etme yeteneğim var. :smiley:

11 Beğeni

Bende nezaman beklesem kıtlık çıkıyor, gelmiyor :joy:

9 Beğeni

Ben makineler ile konuşabilir onlara istediğimi yaptırabilirim. :robot:

8 Beğeni

Bir neşter ve bir morfinle hayat kurtarabiliyorum.
Ikisini verin , izleyin :dancer:t4::joy:

14 Beğeni

Günde 5 saat uyuyorum, 20 fincan çay ya da kahve içiyorum. Cumartesi pazar dahil işlerimle uğraşıyorum. Bir takım şeyler daha var ama bu kadar bilgi yeterli. :smirk:

9 Beğeni

hqdefault

8 Beğeni

Ben çevremce bilgisayar ve telefonlara hükmeden bir genç olarak tanınırım. Öyle ki kulağıma binbir türlü efsanevi hikayeler çalınıyor.

11 Beğeni

Teknolojiye fısıldayan adam :laughing:

10 Beğeni

Ünümüz oraya kadar yayılmış demek. :joy:

7 Beğeni

Jerry olmanın hakkını veriyorsun xd

6 Beğeni

Uzun süre düşünüp, kararsız kaldığım bir şeyde yanlış olanı seçme yeteneği

21 Beğeni

Vermemeyi çok isterdim. Ama insanın kendini bilmesi güzel. :smile:

5 Beğeni