Superman'in Henry Cavill'i The Witcher'da Başrol Oynamak İstiyor!

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/supermanin-henry-cavilli-the-witcherda-basrol-oynamak-istiyor/Superman rolüyle ününe ün katan Henry Cavill, Netflix’in The Witcher dizisinde Geralt’ı oynamak istediğini açıkladı. (DEVAMI…)

Bilemiyorum… Cavill’in kariyerinde önemli rolleri kıl payı kaçırdığı bir dönem olmuş. Hoş, o roller arasında Superman Returns’taki Superman rolü de var ki; belki de talihsiz yerine talihli demeliyiz. Ve şu an, kendi kendime ortaya attığım teoriye göre; Cavill’a rol teklif edilir de, yine kıl payı kaçırırsa, diziye fazla umut bağlamayın, derim. Eh, Netflix’in dizi politikası zaten biraz kafa karıştırıcı. Güzel çekimlere sahip, ne olacağını bilemeyen Godless faciası içimi hala sızlatır. Yani Glow izleyerek terapilenmeme rağmen sızısı geçmedi… Eee… Ben başlığı terk edeyim :sweat_smile:

2 Beğeni

Cavill yakışır aslında bu role. Witcher oyunlarını çok sevmesi büyük bir artı. Ama böylesine ünlü bir ismi kadroya katacaklarını sanmıyorum. Sonuçta büyük oyuncunun maliyeti bütçenin büyük bir bölümünü yer. Bence az tanınmış isimlerden gidecekler.

2 Beğeni

Görünüş olarak Mads Mikkelsen akla geliyor birçok kişinin doğal olarak. Ancak Witcher rolü için daha çevik bir isim olacaktır. @mit katılıyorum. Sadece bütçe de değil, dizinin çok önüne geçer böyle bir isim.

2 Beğeni

Bence kötü bir isim değil. Genel olarak insanlar çok iri kaldığını söylüyorlar fakat Superman rolü için çok ağır idmanlarla ve öyle bir görünüm vermek için hazırlandığı biliniyor.

İnsanların aklında Anson Mount, Mads Mikkelsen gibi isimler var; fakat unutulmamalı ki bir de bu işin fiziksel boyutu mevcut. Zach McGowan konusunda hemfikirim ama, fiziksel olarak da, iyi bir makyajla görünüm olarak da güzel bir Geralt ortaya çıkartabilir.

Witcher oyunlarını sevmesi, hafif “geek” olması (hatta Superman rolü teklif edildiğinde WoW Raid’inde olduğunu ve telefonu neredeyse kaçıracak olduğunu anlatmıştı) vb. gibi elementler daha sıcak bir role soktu kendisini. Benim aklıma takılan tek husus, bu şekilde büyük isimlerin prodüksiyona dahil olmasıyla birlikte şovun bütçede sıkıntı yaşaması. Oyuncu bütçesini çok aşarlarsa bu sefer de kritik olan yerlerden kemer sıkmaları şovun iyi bir izlenim vermemesini sağlayabilir.

Buna ek olarak GoT ve Rome yönetmen/sinematograflarından Alik Sakharov’un da yapıma katıldığı iddia ediliyor kulislerde. Hal böyle olunca bizler de umutla bekliyoruz.

2 Beğeni