Supernatural 15. Sezon İncelemesi: Final Zamanı Gürültü ve Karmaşadan Kafamı Kaldırdığımda

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/inceleme/supernatural-15-sezon-incelemesi-final/

Supernatural 15. sezon incelemesi ile sizlerleyiz. Fantastik korku türündeki The CW yapımı, uzun yıllar sonunda final bölümü ile ekranlara veda etti. Peki yıllardır devam eden diziye yakışır bir son mu izledik? Yazının ilk yarısında Supernatural’ın 15 sezonuyla bıraktığı mirastan ve dizi tarihindeki yerinden bahsedeceğiz. İkinci yarısındaysa son sezonu ve çok tartışılan finali inceleyeceğiz. Bu kısım… (DEVAMI…)

Gönüllerdeki final 5. sezondu keşke o zaman bitse diyen çok izleyici vardır. Aradan geçen 10 yılda en iyi bölümleri toplasak 1 sezon yapar ki kalan bölümler kendini tekrar eden bölümlerdi hep. Final maalesef beklentilerin altında kalmıştır benim için. Artık emin olduğum bir noktada yabancı dizilerin final bölümlerinin çekilemediği gerçeğidir.

1 Beğeni

Bunlardan birisi de benim. 11 ya da 12. Sezonda yeter deyip bırakmıştım, şimdi sonunu merak bile etmiyorum. Hele bir Leviathan sezonu vardı ki, resmen diziye ihanetti.

1 Beğeni

Gözü yaşlı bir final yaptılar ama ben yakıştıramadım olur da izlemeye kalkarsanız iyi seyirler dilerim :blush: Leviathan, araf sezonu bir yerde olacaktı ama o da fazla uzatıldı zaten 5. sezona kadar alınan yüksek reytingler göz boyadı hep. Sadık izleyiciler kalmıştı sonraki sezonlar için.

1 Beğeni

7 veya 8 sanırım, ben de tam o sezonda bıraktım.

1 Beğeni

Izlediğim ve benim için her zaman en özel dizi olarak kalacak olan bir şov Supernatural. 3. Sezondan beri izliyorum. Bir bu kadar sürse yine izlerdim. Sanırım en özleyeceğim rutinlerin başında geliyor.

Ben 5. sezonda bırakmıştım. Geçenlerde final verdiğini öğrenip son bölümü izledim ve birden eski hatıralarım gözümün önünde canlandı. Aradan yıllar geçmesine rağmen beni yine de etkiledi.