Susam Sokağı Filmi 2021'de Bizlerle!

(Burak) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/susam-sokagi-sinema-filmi/

Bir döneme damgasını vuran Susam Sokağı geri geliyor. Üstelik bir sinema filmi olarak! (DEVAMI…)

(M. Ihsan Tatari) #2

“Dağdan geliyor biz kız döne döneee!” şarkısı da varsa kesin izlerim :slight_smile:

Keşke dizisi de yapılsa tekrar. Televizyonda çocuklar için faydalı nadir programlardandı.

Arada bir evde kurabiye canavarı gibi kurabiye yediğim doğrudur.

(M. Ihsan Tatari) #4

Hepimiz yapmıyor muyuz bunu? :smile: Bütün sezonları kendim ilkokula giderken, sonra kız kardeşimle, sonra da erkek kardeşimle izlemiştim her seferinde. Artık her repliği, şarkıyı ezbere biliyordum ama gene de izliyordum :smiley:

(Özgür Kuru) #5

Gerçek olsa da beslesek :smiley:

(Deniz) #6

35 yaşındayım ama bu filme giderim :smiley:

(Cemalettin Sipahioğlu) #7

Favori karakterim Büdü’nün (Bert’in) şovunu yapmasına izin verirler umarım. Çünkü…

O, öfke efendisi:

Bert_Angry

O, manasını hemen anlayıp hak vereceğimiz bakışların sahibi:

Bert

O, zihinlere kazınan “Gözlerimin içine bak ve bana bunu bir daha sor!” sözünün sahibi:

O, sahneye çıkar çıkmaz devleşen sanatçı:

(M. Ihsan Tatari) #8

Favori karakterinizin Büdü olmasına hiç şaşırmadım “Bay Karamsar” :smile:

Ben bir Muppet Show hayranı olarak en çok Kermit’i severdim. Ama Edi’nin de ayrı bir yeri vardır kalbimde :slight_smile:

(Cemalettin Sipahioğlu) #9

Öfke ve mantığın timsali olunca, Fason Vulcanlı kanım Büdü’ye çekiyor :sweat_smile:

Kermit, bitmez tükenmez krizlerin ortasında varlığına ihtiyaç duyulan lider. Onda Kaptan Jean-Luc Picard havası var. Sevilmez mi, o yeşil, kurrrbağğğcık :slightly_smiling_face:

(Cemalettin Sipahioğlu) #10

Filmin çekim takviminde değişikliğe gidilip yapım süreci ileri bir tarihe ertelenmiş. Gösterim tarihiyse değişmemiş. Güzel.