Swag and Sorcery: O Büyülü Kostüm Benim Olacak!

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/inceleme/swag-and-sorcery-inceleme/

Fantastik bir kasabayı yönetip, kahramanlarınızı silah ve zırhla kuşandırıp çeşitli maceralara yollamak ister misiniz? Gelin Punch Club’ın geliştiricisi Lazy Bear Studios’un son oyunu “Swag and Sorcery” nasıl olmuş bakalım. (DEVAMI…)

4 Beğeni

Oyunu 27 seviye 3 karakterle bitirmek üzereyim. Bazı hatalar mevcut olsa da güzel oyun. Özellikle en başlarda çok zevkliydi. Sonrasında biraz tekrara düştü. Genel olarak fiyatına da bakınca küçük oyunları sevenler için güzel tercih olur diye düşünüyorum.

1 Beğeni

Çok güzel bir oyun olduğunu düşünüyorum. Dikkatimi çektiğiniz için teşekkür ederim. Bu tip oyunlarda en büyük sıkıntı görev çeşitliliği, bulunabilecek eşya çeşitliliği gibi konular oluyor. Kostüm yarışması gerçekten ilginç bir özellikmiş. Böyle farklı tatlar çok güzel oluyor.

1 Beğeni

Ben teşekkür ederim. Bu oyun diğerlerine göre biraz daha düşük olsa bile içerik çeşitliliği ve yaratıcılık bakımından Lazy Bear Studios gerçekten iyi iş çıkarıyor.