Swamp Thing Dizisine İlk Haftasından İptal Kararı!

(Hakan Tunç) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/swamp-thing-iptal-edildi/

DC Universe’un yeni dizisi Swamp Thing, daha ikinci bölümü yayınlanmadan ilk sezondan iptal edildi. Toplamda 10 bölüm yayınlanacak diziye neden yeni sezon gelmiyor? (DEVAMI…)

Az izlendiyse WB’nin suçudur. DC Universe’i ilk günden tüm dünyaya açsalardı belki daha fazla reyting alırdı. HBO ve CW diziye talipmiş. İnşallah HBO alır. CW’nin çektiği çizgi roman dizileri malum, karakteri mundar ederler.

(Hakan Tunç) #3

Yalnız haberde de belirttiğim gibi sorun az izlenmesi değil, Kuzey Carolina eyaletinin verdiği sözü tutmayıp vergi indirimini yapmamasından, daha doğrusu söylenen rakamdan çok daha azını yapmasından kaynaklanıyor. Yoksa dizinin yeni sezonu gelir diye düşünüyordum ben de.

(Deniz) #4

Bu Dc ne dizi işini becebildi ne sinema. Amatör gibi davranıyorlar. Cast seçimlerini bi Dc hayranına bıraksalar daha güzel seçerdi. Swamp Thing’in dizi olması bile saçma iken-bana göre-bu iptal kararına pek de üzülmedim açıkcası. Bence Titans’a ağırlık versinler. En iyi işleri o çünkü şu anda.