Taht El Değiştirdi - Avengers: Endgame, Avatar'ın Gişe Rekorunu Kırdı!

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/taht-el-degistirdi-avengers-endgame-avatarin-gise-rekorunu-kirdi/

James Cameron’ın bilimkurgu filmi Avatar, 10 yıllık hükümdarlığının ardından gişe rekorunu Avengers: Endgame’e kaptırdı. (DEVAMI…)

1 Beğeni

Hayır kırmadı. Çünkü hile yaptılar. Avatarda ek sahne eklenip yeniden vizyona girseydi o zaman adil olurdu.

2 Beğeni

Sonunda sinema tarihinin en overrated filminden kurtulduk. İzlenmesinin tek sebebi ilk 3D film olması. Alt kültüre hiçbir şey katmayan bomboş bir film gözümde.

Tabii bu kadar Avatar’ı gömdüm ama Avengers: Endgame de her ne kadar güzel bir film olsa da bu yüksek mertebeyi hak etmiyor. Avatar olmasındansa Endgame’in olmasını yeğlerim. Senelerce ilmek ilmek işleyerek bu noktaya geldi. Avengers evreni sinema dünyasını ele geçirdi ve insanların tercihlerini değiştirdi.

1 Beğeni

Yanlış biliyorsunuz. Avatar da daha sonra sekiz dakikalık ilavesiyle tekrar vizyona girmişti.

2 Beğeni

Avatar efsanesi ile endgame saçmalığını karşılaştırmak bence saçma ya.Avatarı Yüzüklerin efendisi kadar defalarca izledim ve üşenmem açar o efsane yapımı yine izlerim ama Endgame’i bir defa izledim o da zoraki olarak.Gişeyi geçmesi kalitesini geçeçeği anlamına gelmiyor.e

5 Beğeni

Avatar’ı ben de çok beğenirim. Efsanedir. Bambaşka bir dünya sunuyor izleyicilere.

5 Beğeni

Avatar hala efsanedir. Hiç bıkmadan defalarca kez izledim. Avengers’i sinemada bile zor izledim. Şişirilmiş bir balondu. Tamam iyi film çok emek harcanmış; ama, Avatar ile kıyaslanamaz. Arada 10 yıl var. Artı Avengers seri iken Avatar tek filmlik bir başarıdır. Avengers’in bugüne kadar yapılmış diğer Marvel filmleri olmasa bu kadar izlenir miydi ? Tek filme karşılık 10 yıllık bir faz. Bence adaletli bir karşılaştırma değil. Görsellik ve konu olarak Avatar bir numaradır.

2 Beğeni

O zaman durumlar eşit.