İlan silinebilir

Bu başlığı alıp sevmediğim kitapları elimden çıkarmak için kullanacağım. Daha çok takastan yanayımdır o yüzden önceliğim takas seçeneklerini değerlendirmek olacak.

Fiyata karar veremedim tekliflere açığım.

Kargo alıcı ödemeli. Toplu alım olursa karşılarım. Gönderimi ptt kargo ile yaparım başka firma özellikle istenmediyse.

1 Beğeni

Ben talibim. Güz Alacakaranlığı Ejderhaları uzun zamandır tek eksiğim. Kraliyet Meydanı’na bi’ umut bunun için gelmiştim. Ayrıntıları özel mesajda mı konuşmalıyız?

Evet özel mesajda konuşalım.

Merhaba, bu tür kitap takas işleri için ukitap.com en iyi sitedir. Üyeliğiniz yoksa davet edebilirim.

Üyeliğim yok. Davetinizi değerlendirmek isterdim ama çok üşeniyorum şuanda. Yine de teşekkür ederim :slight_smile:

1 Beğeni

Beni de davetiyeniz için düşünür müydünüz?

1 Beğeni

Eğer davetiye kaldıysa bana da gönderebilir misiniz acaba?

Kime yollamalıyım, anlamadım… :hushed:

İsteyene davetiye yollayabilir

Mailinizi özelden gönderir misiniz?

Mailinizi özelden atarsanız davet edebilirim.

1 Beğeni

Konu kalabalığı olmaması açısından buraya yazmak istedim. @Karahayalci kusura bakmazsın umarım.

Unutulmuş Diyarlar’ın 4-5-6. kitaplarını arıyorum. (2. Üçleme) Satmak isteyen veya takaslamak isteyen acilen ulaşırsa sevinirim.

Konu açsana bro, kalabalık olacağı düşüncesi saçma bence.

Çok mesaj sirkülasyonu yok zaten konu en tepede bir süre duruyor. Ben konu açsam bile görülme oranı değişmeyecek büyük ihtimal.

Şansını dene yine de, ne kaybın olacak ki?

Benim bildiğim kadarıyla baskıları hala var onların. Yakın zamanda tükendiyse ve buradan satacak birini bulamazsanız sahaflarda rahatça bulabilirsiniz bence. Ben hangi sahafa giriyorsam unutulmuş diyarların ilk altı kitabından bir iki tane görüyorum hep. Ama ithaki ya da laika basımları değil arkabahçe basımları oluyorlar.

Bulunduğum yerde sahaf yok. Üniversite kütüphanesi ve il kütüphanesinde de yok. Sıfır kitap almak istemiyorum artık yoksa idefix’ten alacaktım.

Aaa kötü olmuş. Umarım satacak birini bulursunuz.

Ejderha Mızrağı satılmıştır. Yeni kitaplara karar verdiğimde başlık güncellenecektir.

1 Beğeni

Yeni kitaplar geldi. Hangi Christie kiaplarımı satsam seçerken gerçekten zorlandım. İçim yanıyor içim :sob: :pleading_face: