[TAMAMLANDI] ÇEKİLİŞ: Kazanana Dört Yazarın Birer Klasiğinden Oluşmuş Set Hediye

Efendim, yine sevgili @alper’in büyük katkısıyla yeni bir çekilişimiz var.

Kazanan bir talihlimize, Bir Delinin Hatıra Defteri, Martı, Dönüşüm ve Beyaz Geceler kitaplarından oluşan seti hediye ediyoruz. Yapmanız gerekenler ve diğer tüm şartlar aşağıda belirtilmiştir:

1) Çekilişe katılmak için tek yapılması gereken, bu başlık altında esprili biçimde çekilişe katılmak istendiğini belirtmek. Örnek, “Çekiliş, çekiliş, seni kazanmak içindir bu maniş.” ya da “Çekilişse çekeriz çekeceğimizi, katılırız çekilişimize.” vb.

2) Çekilişe katılmak için bir paylaşım yeterlidir.

3) Herkesin bir katılım hakkı vardır.

4) Çekilişe katılım için en son tarih, 7 Mart 2020, 19:00’dır.

5) Çekiliş, 7 Mart 2020, 20:00’dan sonra yapılacaktır.

6) Çekiliş Random.org aracılığıyla, katılımcıların rumuzlarından oluşan listeye göre yapılacaktır.

7) Çekiliş sonrası yine bu başlık altında kazananlar açıklanacaktır.

8) Kazananlar özel mesaj yoluyla @alper’e müracat etmeli ve hediyelerinin taraflarına ulaşabilmesi için talep ettiği kargo bilgilerini kendisine eksiksiz biçimde sunmalıdır. Bunun için, isim, soyisim, hediyenin sorunsuz biçimde tarafına ulaşacağından emin olduğu açık adres ve telefon numarası. muhakkak belirtmelidir. Kargo işlemi için PTT kullanılacaktır.

9) Hediye kargolandıktan sonra sorumluluk kargo firmasına aittir. Gönderici tarafın herhangi bir yükümlülüğü bulunmamaktadır.

10) Tüm bu kurallar, sağlıklı bir katılıma ve çekilişe imkân vermeyen özel durumlar olmasının önüne geçebilmek için değiştirilebilir, içeriklerinde ekleme veya çıkarmalar yapılabilir, kapsamında esnetmelere veya kısıtlamalara gidilebilir.

Hediye edilecek baskılar:

7 Beğeni

Hamam tası gümüşten
Yeni geldim o işten
Beni bu çekilişe alıştıran
Seni cömert edişten

5 Beğeni

Çekiliş açıldı
İncilerim saçıldı
Şansım çok azdı
Kazanmak farzdı

Kazanan kişi The Nameless - Green Yaprak, önsöz “KATILIYORUM”, 7 Mart saat 20’de Kanal Z ekranlarında…

Taşına toprağına, havasına suyuna bin çekiliş feda forumaa

Cekilis cekilis olalı boyle katılımcı gormedi

Uşaklar!!! Alper hozamızun sponsorluğundaki, ha bu çekülişe katilmak isteyrum.

1 Beğeni

Katılırdım elbet ama İskandinav Mitolojisi çekilişini kazandığım için buna da katılıp diğer arkadaşların şansını azaltmak istemiyorum. Size iyi çekilişler anacım baaaayyyy, diyen Oya Başar tonuyla çekiliyorum. :rofl::kissing_closed_eyes: Bol şans!

1 Beğeni

Çekilişlere hükmedecek tek bir kişi, hepsi ona çıkacak, hepsini kazanıp, kitaplığında birbirine bağlayacak.

2 Beğeni

@Bay_Karamsar ve @alper yine çıktı meydane, çekilişleri bir birinden şahane! E yaz bakalım o zaman beni de!

1 Beğeni

Sizi takdir ve tebrik ediyorum…

1 Beğeni

Çıkmayacak biliyor ben. Ama istiyor katılmak çekilişe.

"Ya ne yapmak lâzımmış?
Sağlam bir dayı bulup çatmak sırnaşık gibi,
Bir ağaç gövdesini tıpkı sarmaşık gibi,
Yerden etekleyerek velinimet sanmak mı?
Kudretle davranmayıp hileyle tırmanmak mı?
İstemem eksik olsun! "
İşte tam da burada Edmond Rostand ustadan ayrılıyorum bir burun farkıyla… Söz konusu kitapsa
“İsterim eksik olmasın”

1 Beğeni

Evet arkadaşlar çekilişe katılmak için 200 liralık alışveriş yapıp Rıhtım Kamarasından onaylatmanız gerekmektedir!!!

Mevzu varmış geldik. Çekilişe yaz gitsin.

Çekilişin başında çaresiz bekliyorum
Bekliyorum ama çıkmayacak biliyorum…

1 Beğeni

Varsa bir şansımız Kazanalım o halde çekilişle

Düştük yine çekiliş çukuruna gidiyoruz bakalım o yola

Yollarda bulurum seni Çekilişe katılmak için

Aşıksan vur saza,Okursan cevapla
Beni de yazın :upside_down_face: