[TAMAMLANDI] ÇEKİLİŞ: Kazanana, Ted Chiang'ın Öykü Derlemeleri, Geliş ve Nefes

Hız kesmeden çekilişler sürüyor. Bu seferki hediyemiz, bilimkurgu yazarı Ted Chiang’in Monokl’den çıkan öykü derlemeleri, Geliş ve Nefes. İki kitap, toplam 18 enfes öykü.

Yapmanız gerekenler ve diğer bilgiler şöyle:

1) Çekilişe katılmak için yapılması gereken tek şey, bu başlık altında, “Çekilişe katılmak istiyorum.” yazan bir mesaj atmak, yeterli olacaktır.

2) Çekilişe katılmak için bir paylaşım yeterlidir.

3) Herkesin bir katılım hakkı vardır.

4) Çekilişe katılım için en son tarih, 15 Mart 2020, Pazar, saat 19:00’dır.

5) Çekiliş, 15 Mart 2020, Pazar, saat 20:00’dan sonra yapılacaktır.

6) Çekiliş Random.org aracılığıyla, katılımcıların rumuzlarından oluşan listeye göre yapılacaktır.

7) Çekiliş sonrası yine bu başlık altında kazananlar açıklanacaktır.

8) Kazanan, özel mesaj yoluyla @Bay_Karamsar’a özel mesaj yoluyla müracat etmeli ve hediyelerinin taraflarına ulaşabilmesi için gereken kargo bilgilerini gödenmelidir. Bu bilgiler, isim, soyisim, telefon numarası ve hediyenin sorunsuz biçimde tarafına ulaşacağından emin olduğu açık adrestir. Kargo işlemi için PTT kullanılacaktır.

9) Hediye kargolandıktan sonra sorumluluk kargo firmasına aittir. Hediye kargoya verildikten sonra, gönderici tarafın herhangi bir yükümlülüğü kalmayacaktır.

10) Tüm bu kurallar, sağlıklı bir katılıma ve çekilişe imkân vermeyen özel durumlar olmasının önüne geçebilmek için değiştirilebilir, içeriklerinde ekleme veya çıkarma yapılabilir, kapsamında esnetmelere veya kısıtlamalara gidilebilir.

Hediye edilecek baskılar:

8 Beğeni

İkidir ilk önce ben katılıyorum. Ama çıkmıyor :slight_smile:
Çekilişe katılıyorum ama…

Çekilişe katılmak istiyorum

Çekiliş işi, şans işi. :man_shrugging:

1 Beğeni

Çekilişe katılmak istiyorum.
Çok beğeniyorum kendisini, hatta ne yazsa okurum dediğim yazarlar arasına girer.

Çekilişe katılmak istiyorum

Çekilişe katılmak istiyorum :rosette:

Çekilişe Katılmak İstiyorum