[TAMAMLANDI] ÇEKİLİŞ: Stanislaw Lem'den "Mükemmel Boşluk" ve "Siberya"

Çekilişe katılmak istiyorum

Çekilişe katılmak istiyorum

Çekilişe katılmak istiyorum.

Çekilişe katilmak istiyorum

Çekilişe Katılmak İstiyorum

Çekilişe Katılmak İstiyorum

Cem Yayınevi ortaklığında gerçekleştirdiğimiz Stanislaw Lem’in kaleme aldığı “Mükemmel Boşluk” ve “Siberya” kitap seti çekilişi sonuçlandı :krs:

Kazanan
@_OZ
Yedek
@mephisto

Kitabı kazanan takipçimiz en geç 3 gün içerisinde bize ulaşmalıdır. Aksi takdirde hakkını yedek talihliye bırakacaktır.

4 Likes

Yaaa inanamıyorum! :robot:

2 Likes

Kazananları tebrik ediyorum ve soruyorum: Biz kazanamayanlar olarak bildirimsiz bir akşam geçiriyoruz normal olarak fakat siz diğer platformlarda da burada olduğu gibi kazananları menşınlıyorsunuz değil mi? Sadece resimle bildirim değildir umarım. :slight_smile:

1 Like

Elbette :slight_smile: Tüm platformlarda kazananlar kimlerse etiketliyoruz. Tabii profilleri buna izin veriyorsa.

2 Likes

Güle güle okuyun kitaplarınızı,tebrikler :slightly_smiling_face:

1 Like

Güzel bir çekilişin daha sonuna geldik… Tebrikler😀

1 Like

Farklı platformlarda katıldığım çekilişlerle bu, dördüncü yedek seçilişim oldu. İnanıyorum bir gün ben de kazanacağım!

Kazanan arkadaşı tebrik ederim :blush:

Kazanan arkadaşı tebrik ediyorum. Harika iki kitap kazandı açıkçası. :slight_smile:

Kazananlar Temmuz sonunda belli olduğu için 10 günlük ufak bir tatil için şehir dışına çıkmıştım. Adreste olmayacağımdan kitapların döndüğümde gönderilmesini talep etmiştim, olumlu karşıladılar. Ancak sonra gönderilmedi, öğrendiğim kadarılya diğer sosyel medyadan kazanan kişiler kitaplarına kavuşmuş ama ben bu aya kadar kavuşamadım. Admin ve ben bu durumu belirten mesajlar atmamıza rağmen sosyal medyadan özellikle bana hiç dönmediler.

@Agape belki size yardımcı olabilir bu konuda.

Merhabalar,

Çekilişlerle maalesef ben ilgilenmiyorum. Sevgili @_OZ 'un geri dönüşünü ilettim. Anladığım kadarıyla çekilişlerin kazananlarına ödüller yayinevlerinden direkt gönderiliyor. Bu noktada bir aksama oluşmuş. Bulunduğum mevkide maalesef şebeke yok. Eğer olsaydı kendilerini arayıp “Ne demek benim üyeme hediyelerini göndermemek!” diye çemkirecektim. :smirk: :buyucu: Umarım sorun hızla çözülür. Eğer çözülmezse @_OZ için kitapları ben temin edeceğim. Sevgiler… :blush:

1 Like

Ben de gerekli mesajı ileteceğinizi düşündüğüm için sizi olaya dahil ettim. :smiley: Zaten gerekeni de yapmışsınız.

1 Like