Sihirler: Kafaya Dolanan Zincirden Kurtulmak

Merhabalar. Hobi olarak sihirbazlık numaraları yapıyorum ve bunları kaydediyorum. Bu konu altında yapmış olduğum kısa numaraları paylaşacağım. İyi seyirler:) 3. Video, Kutuya Işınlanan Yüzük adlı numaranın sesli ve detaylı halidir

İnanılmaz Bir Kart Numarası (Tarot Kartlaıyla Sihirbazlık)

Kafaya Dolanan Zincirden Kurtulmak

Bozuk Para İle Yapabileceğiniz Sihir (Öğretiyorum)

Tarot Kartıyla Levitasyon Gösterisi

Kamera Arkasından Komik Bir An

İki Tane Sihir Numarası Öğretiyorum (+Bonus Oyun)

Kutuya Işınlanan Yüzük (Sesli ve Detaylı Anladım)

Kutuya Işınlanan Yüzük adlı numaram için birkaç kişi kamera hilesi dedi, bu sebeple bu numarayı sesli ve detaylı bir şekilde yeniden çektim :slight_smile:

Çoğalan Gülümseyen Noktalar

Kutuya Işınlanan Yüzük

3 Beğeni

Yeeyy, bunu da beğendim. Şöyle mi böyle mi diye sormayacağım. Müzik güzel olmuş. :woman_mage:

2 Beğeni

Tebrikler…

Tebrikler de, bir edebiyat forumunda her sihirbazlık numarana bir başlık açarsak… Biraz garip kaçabilir benim şahsi görüşüm. Tek başlık falan m yapsan?

Onun dışında iskambil destesi satılır :smile:

2 Beğeni

@Agape Yorumunuz için teşekkür ederim, beğenmenize sevindim :slight_smile:

@BiblofilYouTube Tek başlık altına toplamayı ben de düşündüm ama nedense yeni konu açtım… Çekeceğim diğer videoları bu konuya ekleyeceğim. Zaten bundan sonra daha seyrek video çekmeyi düşünüyorum; biraz da hikaye yazmaya ağırlık vereceğim.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Ayrıca, dandik de olsa bir iskambil destem var :smiley:

2 Beğeni

Peki madem :slight_smile: başarıların daim olsun.

Kutuya Işınlanan Yüzük adlı numaram için birkaç kişi kamera hilesi dedi, bu sebeple bu numarayı sesli ve detaylı bir şekilde, olabildiğince samimi bir üslupla yeniden çektim. Umarım hoşunuza gider, keyifli seyirler… :slight_smile:

1 Beğeni

Kafaya dolanan zincirden kurtulmak adında yeni bir sihirbazlık numarası paylaştım, umarım hoşunuza gider :slight_smile:

1 Beğeni

Tarot kartlarıyla güzel bir numara yaptım, umarım hoşunuza gider… :slight_smile: