Tek Bir Kötü Gün Yeter

Joker yine bir gün hain planlarını uygulamak üzere Batman’i inine çekmek için bir sivil’i yakalayıp esir almıştır o esnada sivil vatandaş ile joker arasında ilginç bir diyalog başlar:

J: Ahahahahhhahahaahaha!
S: HASSTR!?? İMDAAAAT!! YARDIM EDİİİN!! HOŞŞT MANYAAAAAAK!!! PSİKOPAAAAAAT!!! YARDIIM EDİİİİN!!! KATİL VAAAR!!!
J: (bir süre izler, kaşlarını çatar ve o koca gülümsemesi biraz solar) Manyak mı? Ben mi manyağım?
S: (korkmuş ve şaşkın şaşkın bakar) e-evet?
J: Ah benim gafil dostum, ben ne kadar manyak psikopatsam, sen de en az o kadar manyak psikopatsın…
S: Ne?
J: Aynen öyle! Hihihihiii
S: Olur mu canım öyle şey
J: Bal gibi de olur… Seninle aramızdaki fark yok denecek kadar az…
S: ???
J: Bak ben palyaço kıyafeti giymiş, manyak manyak gülen “psikopatın” tekiyim. Aramızdaki fark çok az, çünkü sen de benim olduğum noktadan sadece tek bir adım uzaktasın!
S: Çok büyük bir adım
J: Hiç de bile! Tek bir kötü gün geçirmen yeterli!! Sadece tek bir kötü gün!!!
S: ???
J: Aynen öyle! Ben kötü bir gün geçirdim ve palyaço gibi giyinip sürekli fare gibi giyinen bi adamla dalaşıyorum!
S: Bir adım ha?
J: Kesinllikle!
S: Bir adım?!
J: Evet!
S: Bir adım!!!
J: Lan evet!!
S: Ok… Geçen hafta kaza yaptım. Ben, annem, karım, 2 kızım ve bir oğlum topluca hastaneye kaldırıdık. Annmle karımk ameliyata aldılar. Annemi ameliyathaneye soktular. Doktor da ardından girdi. Girer girmez kalp krizi geçirince adamı dışarı çıkardılar. Adama bi baktık babam. 5 gün önce annem ve 2 kızım, 4 gün önce babam öldü. Karım bitkisel hayata girdi, oğlum da sakat kaldı. Benim de bacaklarım ve 4 kaburgam kırıldı. 6 ay iş görmez raporu aldım. Bugün de o kadar derdimin arasında sakat sakat k*ncık patronuma rapor vermeye gidecektim ama manyağı teki gelip beni kaçırıp işkence etti. Sağ kalırsam yarına insanları deşmekle değil, yine raporu götürmek ile uğraşıcam.
J: …???
S: Yaaa
J: …
S: N’oldu sincap?
J: …
S: Saydın mı kaç adımmış?
J: … yav abicim tamam da…
S: Ne tamam da?
J: Ya şimdi bak…
S: He baktım.
J: Abi şimdi ben sana kötü gün geçir dedim ya hani…?
S: Eeeeee?
J: O öyle değiiii… Aahhh

Ani bir saldırıyla Joker bayılır. İçeri Batman girmiştir. Sivili kurtarır, Joker’i de tımarhaneye götürmek üzere Batmobile’e atar.

1 Beğeni