Terminator: Dark Fate Filminden İlk Poster Yayınlandı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/geek/terminator-dark-fate-ilk-poster/Başrollerinde Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton’ın olduğu yeni Terminator filmi “Terminator: Dark Fate” için ilk poster geldi. (DEVAMI…)

4 Likes

Artık cılkı çıkmadı mı ? Sürekli geçmişe gide gide konu mu olur yahu ? Bi bölümde makineler geçmişe gidiyo diğerinde insanlar. Bu sefer hangi taraf geçmişe gidiyor ?

İlk fragmanı yayınlandı hocam ve harika görünüyor.İki usta el deymiş kötü olacağını sanmıyorum.:slight_smile:

2 Likes

Adamı bir emekli ettirmediler. Bende pek beğenmedim. Ilk 2 film hariç diğerleri pek bişey ifade etmiyor bana.

Bu filimiden ümitliyim.

James Cameron bir filmi kendisi yönetmiyorsa; gişesine güvenmediği içindir. Adam riske girmek istemiyor. Alita filmini de öyle yaptı. Yapımcı oldu ama yönetmedi, film zar zor 300 küsur gişe yakaladı. Bu filmden de beklentim o yönde. 300-400 ancak gişe elde eder. Konu kalmadı çünkü. Tek merak ettiğim; bu sefer ne çeşit bi robot gelecek ??

300-400mü en az 1milyar yapar bak gör.Oyuncu seçimleri bu sefer güzel olmuş,gördüğüm kadarı ile bol gcı yok robotlar haricinde.Bence çok sevilecek.

Görünüş itabireyle çok muhteşem bir şey vaadediyormuş gibi görünmüyor. Yeni kötü Terminatör’ ün tipi hiç olmamış ve T1000’ in kötü bir kopyası gibi duruyor belki de biraz daha gelişmişidir. Burada asıl olan bence hikaye olmalı ve güzelce bitirmeliler. Winli minli konuşma işkillendirdi. Bakalım yine de güzel bir şey gelecek gibi. :smiley:

Çok canım sıkıldı. Bu kadar kötü bir şey beklemiyordum. Terminator serisi Salvation ile başlayan Genesis’de iyice kötü hale gelen içi boş, ruhsuz aksiyon serisine dönmüştü. Bu fragman Genesis’de kötü olan ne varsa aynısını içeriyor. Her bir sahne klişe, klişe olmanın ötesinde cool görülmesi için yapılmış defalarca izlediğimiz başka filmlere aitler, tek farkı oyuncular farklı. Bir zamanlar ağırlığı olan bir serinin böyle patlama ve zıplamalardan oluşmasına gerçekten üzülüyorum.

1 Like

Pek çok eser bitmesi gerektiği hâlde sırf para getiriyor diye bitemediği için saçma sapan bir hâle geldi.

Kesinlikle bitmiş olması gereken bir eser varsa o da Terminator’dür. İyidir, efsanedir ama bu konuyu bir yere kadar sürükleyebilirsiniz.

2 Likes

Önemli olan çok iyi olması değil insanları bayması bence. Transformers de çok iyiydi ama bir süre sonra baydı insanları. İzlenme sayısı düştü. En basit örneği; Bumblebee 400ü zor gördü. Gerçi solo filmdi ama olsun.

Buna katılmıyorum .alita filminin baştan sona herşeyi ile kendisi ilgilendi. Avatar filmleri için baskı uygulandı. Onun için yönetmedi filmi

Bu baskı filmi yönetmemesi içinmiydi ? Baştan sona Del Toro ile birlikte idi bildiğim kadarıyla. Yönetebilirdi filmi. Zaten, Avatar filmleri için çekimlere hatta hazırlıklara bile başlamadı. 2019 sonu gibi Avatar 2 çıkacaktı, 2021’e ertelendi.

Öyle düşünürsen avatar 2017 de çıkacaktı Sif alita için bu kadar erteledi. Del torunun filmden sonra ki açıklamalarına da bakabilirsin çekimlere başlanacağı zaman cameron işi del toroya devrediyor

Yani sen diyorsun ki Del Toro yerine Cameron olsaydı bu filmin gişesi daha yüksek olurdu :smiley:

1 Like

Ben öyle bişey demedim.del toru zaten herşeyi hazır olan birşeyi üstüne geldi.9 kitaplık bir animenin ilk filmi daha düşünülen 8 film daha var.

Yüzükleri efendisi:yüzük kardeşiliği’nin gişe hasılatına bakın ve kralın dönüşünün hasılatına bakın

İyi ama, Peter Jackson hem yapımcıydı hem yönetmen. Toplamda o seri; 2 küsur milyar ciro yapmıştı. Ayrıca, Alita düşük bir gişe elde etti. 8 seri yapacaklarını sanmıyorum. Tamam, 2. film kesin gibi duruyor. Ama, henüz bir açıklama yok. Ayrıca, Cameron artık Avatar filmlerine odaklandı. Seri halde çıkartacak filmleri. Diğer taraftan da, Avengers’in tahtını sallaması yüzünden o rekoru geçecek bir film mutlaka düşünüyordur. Bu arada, bir Alita filmi çeker mi pek sanmıyorum. Hele ki Avengers bu hızla 3 milyar ciro yaparsa, Cameron mutlaka efsane bir film peşine düşer ki, tek seçenek Avatar 2.

1 Like

Avatar çıktığı döneme göre çok güzel film ama 2. Filmin ilk filmi geçeceğini tahmin etmiyorum.

Tam hatırlamıyorum ama yüzük kardeşliğinin hasılatı 400 milyon dolardı kralın dönüşü ise 1 milyar dolardan fazla idi
Böyle kıyaslarsak ilk filim gişesi düşük ama yeterli bence 2. Film çıkarsa daha fazla bütçe yapar
Mesela John wick’te aynı ilk filmin gişesi yüksek değildi ama iyi başarı yaptı. John wick 3 ise 1 milyar dolarlardan bahsediliyor. Belki 1 milyar dolar yapmaz ama çok iyi hasılat yapacağı kesin :slightly_smiling_face:

1 Like

3- 4 ve genesis filimlerinden iyi olsun yeter. Ve mümkünse daha fazla Terminatör filmi çıkmasın.

2 Likes

Avatar 2 daha yayinlanmadan söylemeliyim ki 2 milyarı rahat bulur. Sırf insanlar merak yüzünden gidecektir. Cameron filmlerinin ilginç yanı hem Avatar ve hemde Titanic’te izlenme oranlarina bakınca anlaşılıyor; haftalar geçtikçe izlenme orani düşmüyor. Avatardan çok umutluyum.