Terminator: Dark Fate Filminin Çıkış Tarihi Kesinleşti

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: Terminator: Dark Fate Filminin Çıkış Tarihi Kesinleşti – Kayıp Rıhtım

image

Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton’ın eski rollerini canlandıracağı Terminator: Dark Fate, kasım başında bizlerle! (DEVAMI…)

5 Beğeni

Nerede son bulacak çok merak ediyorum. Seri film mantığını çözemedim. Hadi “4-5” bölüm çekersin anlarım da, bu kadar abartmanın anlamı ne ? Gerçi, James Cameron yapımcıymış, biraz yumuşadım :smiley:

Terimantor 3’ğ hiç sevmemiştim. Ondan sonraki filmlerin de hiçbirini izlemedim. Ama bunun ikinci filmin devamı niteliğinde olması ve Linda Hamilton’ın Sarah Connor olarak dönüşü falan ilgimi çekti.

1 Beğeni

Aslında hikayesi çok güzel bir film ama ikinciden sonra batırdılar. Yine de bu film heyecanlandırmadı değil.

1 Beğeni

Terminatör 2 gönlümde o kadar güzel bir yer edinmişti ki serinin diğer çıkan filmlerini hiç yadırgamadan memnuniyetle izlemiştim. Çocukluğumuzun muhteşem yaratığı mı desem robotu mu desem T-1000
image

Öldürmeyen Allah öldürmüyor sözünün canlı örneği :heart:

1 Beğeni

Benim kuşağımdan olanlar için Arnold Schwarzenegger ile Linda Hamilton’ı Terminatör dünyasında yeniden bir arada görmek çok güzel olacak… Ve yaşlandığımızı (ya da yaşlanmakta olduğumuzu; ne fark edecekse artk) bir kez daha hissedeceğiz… :thinking:

3 Beğeni

Cyborg deniyor galiba.

1 Beğeni