Terry Pratchett Kitapları (Diskdünya) (Delidolu Yayınevi)

Babil’den son iki siparişim o kadar kötüydü ki kitapyurdu.com’dan %30’a razıyım. Umarım sizin de bu şekilde olmaz. Hayır bir de Mort yeni bitti, George Saunders’ın başka kitaplarını da okumak istiyorum. Yakında bahar kitap fuarları olacak para da koymam lazım. Kitaplığımda ve bazamın altında yer kalmadı.

4 Beğeni

Alacaksınızz :upside_down_face:

resim

13 Beğeni

Temmuz Ağustos öncesi Diskdünya serisini almaya ikna olmam için yüzde 70’den aşağı indirim kurtarmaz. :grinning:

1 Beğeni

Kulağına doğru fısıldar Sıradaki kitap Hasbüyü’de “yine” çok çılgın şeyler oluyor.

7 Beğeni

Bu nasıl bir şeytanlık, Hasbüyü elimde kalan son kitap :fearful:

Bu sefer tutacağım ken…

10 Beğeni

Kargo ücretsiz kod mod bir şey olsaydı çok cazipti ama yok kargo ödeyince de aynı fiyat. 50 Tl’lik de bir alışveriş yapmak istemiyorum. Dünya yalan her şey sahte…

1 Beğeni

Aslında tek kitap için Kidega’nın mobil kampanyası daha avantajlı. 10 TL hediye çekinin 5 TL’si kargoya gitse yine de 5 TL indirim kalıyor. Mesela Ruh Müziği kargoyla beraber 25 liraya geliyor Kidegada.

2 Beğeni

Ben de Cadılar Dışarıda kitabına başlamıştım tam bugün. O halde kitapta hoşuma giden bir dipnotu bırakayım buraya -spoiler yok merak etmeyin :smiley:

14 Beğeni

Böyle absürd olaylar en çok Diskdünya’ya yakışıyor sanırım.

2 Beğeni

40 yıl düşünsem aklıma gelmez. Ya da belki tanrının kekeme olabileceği fikri aklıma gelirdi. :slight_smile:

Çocuğun rızkını zaman çarkına yatırdık, öyle bir dürtüyorsunuz ki malı mülkü satıp diskdünya evrenine yerleşesim geliyor. Ballandırmayın bu kadar her şeyin sırası var. :grin::thinking:

4 Beğeni

Şu an ben de Kayıp Tanrıça-Zaman Çarkı ve bunun arasında gidip geliyorum. Yani sizi anlayabiliyorum. :smiley:

1 Beğeni

Ne oldu yeni kitap Hazal abla? :roll_eyes::roll_eyes:

@fatihcetin , @darrow2111

Fuarda verilen bilgi gerçekçi değildi. Senede 5 kitap çıktığını söylediler ki değil. Senede 4 kitap geliyor. O nedenle bende de kesin bir bilgi yok.
Ama Delidolu’ya bir mail atabilirim :smiling_imp:

5 Beğeni

Yıllar önce Kış Ustası’nı okumuştum. Araya birşeyler girdi devam edemedim. Zaten şuan hatırlayamadığım birine kitabı ödünç verdim ama geri gelmedi maalesef. :blush:
Bu başlık altında kitap o kadar çok övüldü ki dayanamadım, ilk 2 kitabı sipariş ettim biraz önce. Umarım en kısa sürede gelir ve okumaya başlarım.

3 Beğeni

En sonunda tüm kitapları sipariş ettim, Babil indirimi ile. 2.kitaptan okumaya devam bakalım Rincewind ve İkiçiçek’in başına neler gelecek.

5 Beğeni

Buraya da atayım. Belki sonradan gelenlere yardımcı olur.

4 Beğeni

Sevdalısı olduğum Diskdünya evreniyle ilgili şöyle bir Hevesimi Almaya Geldim yazı yazdım.

Amacım Diskdünya’yı arkadaşlarıma önerirken “bak şöyle, şöyle oluyor” demek yerine bu kısa inceleme yazısını okutmaktı. Belki sizlerin de bu konuda işine yarar.

8 Beğeni

Harika bir yazı olmuş.

1 Beğeni

Teşekkürler. En azından kendi adıma Terry Pratchett’a bir saygı duruşu gibi oldu benim için. Daha fazla okuyucuyla tanıştırırsam da ne mutlu bana.

5 Beğeni