Terry Pratchett Kitapları (Diskdünya) (Delidolu Yayınevi)

11 Beğeni

Tam da canım sıkılmıştı. Bak nasıl iyi geldi, şunu gördüm. :smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes:

5 Beğeni

Bende ne zaman gelecek diye merak ediyordum, eli kulağında imiş. :slight_smile:

2 Beğeni

@Agape 'nin eli mi kulağındaymış, muhtemelen bozlak okuyordur…

Zahide kurbanım ne olacak halim
Gene bir laf duydum kırıldı belim
Gelenden gidene haber sorayım
Zahide bu hafta oluyor gelin

1 Beğeni

Hımmm :thinking:

Onu en iyi Agape bilir. Ben kitabı kastetmiştim dilimizin güzellikleri işte. :smiley:

2 Beğeni

Hööö? (Daha net bir tepki bulamadım.) :sweat_smile:

3 Beğeni

15 Beğeni

Siz anladınız :face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow:

Disk dünya haritası bütün kitaplarında var mı?

İlk kitap Büyünün Rengi’nin en arkasında var sadece.

Dün "büyünün rengi " kitabı geldi arkasında disk dünya haritasi vardı. Gözüm gibi bakayım ben bu haritaya :slight_smile:

2 Beğeni

Elimde Diskdünya’nın ilk üç kitabı var. İlk kitabı okumuşum ve büyük keyif almışım. Gece gece Diskdünya sayfasına girip bakayım dedim. Zaman Çarkı’nı da satmışım zaten, para bahanesine de sığınamam.

Ve sonuç:

1

Yaktınız beni a dostlar :smiley:

Güncelleme:

1

Daha tam yanmamıştım. Şimdi oldu. :flushed:

16 Beğeni

Neyse bitirince satarsın bana, malum Zaman Çarkını alamadık buna belki param yeter. :grin::sweat_smile::thinking:

1 Beğeni

Hocam daha dur bırak okumayı, kitaplar elimize geçmedi. Satmaya niyetim olursa haberleşiriz :slight_smile:

1 Beğeni

Sıkıntı yok takılıyorum daha aldıklarıma başlayamadım. :slight_smile:

1 Beğeni

Anladım bende zaten, problem değil :wink:

1 Beğeni

Teşekkürler hocam. Aslında bende kütüphanemi çocuklarıma bırakmayı düşüyordum. Ancak nasip olmadı. Daha evlenemedik bile. :grinning: Şartlar da bunu (satmami) gerektirdi. Sizlere de keyifli okumalar.

2 Beğeni

Aldığım kitaplar bugün elime ulaştı. 18 kitabın 12’si hasarlı, tozlu, pis ve kararmış şekilde geldi. Değişimle falan uğraşmak istemedim iade ettim. Halbuki ne hevesle almıştım, heyecan yapmıştım. Üzüldüm.:roll_eyes:

Güncelleme: Alışveriş Babil’den

6 Beğeni

Alışverişi hangi siteden yaptınız acaba sorabilir miyim eğer sorun değilse ? Bende bu ay başı ilk kitapların çoğunu almayı planlıyorum ve yaşadığınız kimsenin gerçekten karşılaşmak istemediği bir durum. Geçmiş olsun :confused:

Teşekkürler. Babilden aldım. %40 indirimliydi. Yenilerini gönderelim, göndermeden önce de fotoğrafını çekip sizden onay alalım falan dediler. Ancak kabul etmedim.