Terry Pratchett Kitaplığı (Diskdünya)

(kimyager_ferhat gürdoğan) #126

Birde ben seriyi okumaya başlarken arka kapak yazılara hiç bakmıyorum. Daha güzel oluyor. Bu uygulamamı bazı seri ve yazarlarda yapıyorum. Diskdünya’da da uyguladım. Tavsiye ederim.:smile:

(Hiçliğin bekçisi…) #127

Bi’ 81 daha verirsen ben getirebiliyorum. :joy:

Toplu alım yaparsan 81 tl rakamını 3 e katlarsın :slight_smile:

(kimyager_ferhat gürdoğan) #129

Ahh Rincewind şimdi kim bilir nerde? Neyse ben Mülksüzler’ime Odoculara döneyim. Sonra bir doz daha alırım Diskdünya geçirtirmiyim. :smile:

(kimyager_ferhat gürdoğan) #130

O birin önündekini çok kullandınız sanki. Ama siz tek başına kullanmayın yinede işte 7’den sonraki 9 dan önceki 4’ün iki katını.:smile:

Hasbüyü’ye başladım bugün, işin içinde büyücüler olunca daha eğlenceli ve komik oluyor.

(Can) #132

Katlardım eğer o kadar param olsaydı. :smiley: Şuna yüzde yüz eminim ki forumdaki en büyük zaman çarkı hayranı benimdir (varsa iddiası olan buyursun gelsin yarışırız) ama hala son kitap dışında kitabı yok bende ama herkeste var. :smiley: Serilere para yetişmiyor.

(fatih çetin) #133

Ben Babil’den Ekim ayı sonu %40 indirim ile 20 kitap aldım. Sanırım 350-360 civarı tuttu sanırım. Tam hatırlayamadım maalesef. Babil’e bir mail atıp yakın zamanda DeliDolu yayınlarının indirimleri olacaksa orayı deneyin derim. Ben İthaki kitaplarında daha fazla indirim olacak mı diye mail ile bilgi alıyordum. Kesin cevap verirler.

(fatih çetin) #134

Hiç başlamayanlara güzel bir tavsiye. Öyle yaparım artık :slight_smile:

O kadar çok övdünüz ki, gerçekten şu an hiç aklımda olmayan bir serinin kitaplarını sipariş verdim resmen :open_mouth:
Hatta gelene kadar pdfden mi okumaya başlasam diyorum :roll_eyes:

(Umut Özak) #136

İlk kitabı atlatın da gerisi Allah kerim, ben de Mart icin bekletiyordum ama bu ay başlamayı düşünüyorum. :grinning:

(Hiçliğin bekçisi…) #137

Pdf okuma. Pdf çevirisi ile Delidolu çevirisi arasında ciddi farklar var. Pdf’yi okumak ve anlamak biraz zor. Tavsiye etmem.

Seriye başlayarak iyi yapmışsınız, ben başlarken 4-5 ayda bir alırım diyordum şimdi her siparişte alıyorum. O kadar epik ve ciddi serilerin arasında eğlencesiyle müptela etti.

(Metal Storm) #139

Bunlar hep @Firtinakiran misyonerlik harektleri yuzunden oldu .

(Can) #140

Set miydi teker teker mi attınız sepetinize ve babil’e dediğiniz gibi bir e posta atacağım teşekkür ederim.

(Can) #141

Ben 10 senede pdften 5 defa başlayıp bıraktım çok kötüydü, seriden soğursunuz. Yoksa ben bu zamana kadar kaç defa bitirmiştim seriyi.

Ben elimde olmadığı halde bu kadar heyecan yaptım, sizin elinizdeyse ve daha başlamadıysanız iyi sabrınız varmış :smile:

Hmm… Hiç başlamayım o zaman, bekleyim artık el mahkum :roll_eyes:

İyice merak ettim gerçekten :kissing_smiling_eyes:

Hemen oyunlarına geldim bende :grimacing:

Madem öyle bekleyeceğim artık mecbur :frowning_face:

(Umut Özak) #143

Ben de pdf kurbanlarındanım. Anlaşılmıyor resmen ya. :man_facepalming:

(fatih çetin) #144

Teker teker ekledim.

(Umut Özak) #145

Çıldırttınız beni, başlıyorum. :rofl::rofl::rofl::rofl: