The Batman Göründü: Robert Pattinson'lı Kara Şövalye'den İlk Tanıtım

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/the-batman-robert-pattinson-kostum-test-tanitim/

The Batman filminde Robert Pattinson ilk defa Kara Şövalye kostümü ile görücüye çıktı! Matt Reeves imzalı filmin çekimleri sürüyor. (DEVAMI…)

7 Beğeni

Sinema öyle bir sanat ki; görüntü ne kadar zayıf olsa da alttan uygun müziği bir veriyorsun, millet heyecandan 300 Spartalı’ya dönüyor. Temiz iş çıkartmış Matt Reeves. Güzel tanıtım olmuş. Takipteyim.

4 Beğeni

Kostüm, Arkham Knight ve Gotham by Gaslight karışımı olmuş. Göğsündeki amblem ise ailesini öldüren silahtan yapılma sanırım. Hoş bir detay. Sırada Catwoman suiti var. Onu da salın artık.

2 Beğeni

Beklediğimden çok daha iyi duruyor. Umarım gözler de beyaz olur. Çok daha sert ve acımasız bir Batman olacak bence. Çok iyi ya :smiley:

1 Beğeni

Yeni seri 90’larda geçecek. Söylentiye göre, ilk filmde Batman’in 2.yılını işleyeceklermiş.

1 Beğeni

Kostüm göründüğü kadarıyla hoş, amblemi de beğendim. Zoë’yi de çok merak ediyorum Catwoman olarak onu da dört gözle bekliyoruz.

1 Beğeni

Bildiğim kadarıyla Bitmeyen Cadılar Bayramı isimli ciltten uyarlanacaktı. Türkçesi de bulunmakta.

Kostüm güzel duruyor. Dark Knight’ ta C. Bale’ in yüzünü sıkıyormuş gibi bir havası yok - C.B. in yüzü küçük görünüyordu - . Bunun yüzü de küçük görünüyor ama bakacağız. Ben Affleck’ in kaslı Batman’ i bence daha güzel görünüyordu ama bunun da kostümü güzel görünüyor. Şimdi sırada BatMobil, BatWing bekliyoruz. :smiley:

Kesin değil diye biliyorum. Reeves özgün bir hikaye çekmek istediğini söylemişti. Gerçi o hikaye de Batman’in 2.yılını konu alıyor.

2 Beğeni

O zaman o hikayeyi baz alarak, üstünde değişiklikler yaparlar diye düşünüyorum. Tabii o hikayenin yapılacağı kesinse.

Sırf bu bile Robert pattison hakkındaki önyargıları kırmaya yeter… vallahi ne diyeyim heyecanlıyım :heart_eyes: catwoman ve riddler dan da beklentilerim yüksek

Ayrıca daha önce animasyonlar dışında bu kadar villanın i bir arada görmemiştik bence bu çok heyecan verici…

Yeni Batman filminin setindenmiş görüntüler.

1 Beğeni

Nasıl ama?

2 Beğeni

Poster yap, duvara as.

1 Beğeni

Araba harika olmuş ya. Tank arabalardan sonra iyi geldi bu.

3 Beğeni