The Flash Filminde Dizinin Yıldızı Grant Gustin de Rol Alacak

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/the-flash-filmi-oyuncu-kadrosu-grant-gustin/

image

The Flash filminde dizi evreninde karakteri canlandıran oyuncu Grant Gustin de rol alacak. Ezra Miller’ın başrolünde yer aldığı DC Sinematik Evreni filmi, çoklu evrenlerin kapısını açmaya hazırlanıyor. The Flash filmi kadrosuna dahil ettiği isimlerle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Ben Affleck ve Michael Keaton’ın Batman rollerinde yeniden ekranda görecek olmamız DC genişletilmiş evreninin kapılarını açmıştı.… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Grant Gustin görüntü olarak da daha iyi bir Flash olabilirdi aslında hatta koşma tarzıyla da. En azından Grant Gustin kollarını savurmadan bir koşucu gibi koşuyordu. :smiley:

1 Beğeni

“Umarım John Wesley Shipp de olur” diyecektim ki, dizide de olduğunu görüp şaşırdım.

1 Beğeni

Geçekci olmak gerekirse Dc fanı olarak ınjustice filmi gelmeden Dcnin evreni yarım kalmış gibi olacaktır bu işi çözmenin tek yolu fithe flashı
ınjustice evrenine sokaktır. İllaha çizgi roman senaryosu olmak zorunda değil kendi sinematik evrenin yaratması lazım ufak dokunuşla. Marvel 'İn yaptığı gibi

1 Beğeni