The Last of Us 2 Çıkış Tarihi ve Fragmanı Duyuruldu

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/oyun/the-last-of-us-2-cikis-tarihi-fragman/

Hayranların merakla beklediği The Last of Us 2 oyunundan fragman ve çıkış tarihi geldi. Asıl sevindirici haber ise Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleri oldu. (DEVAMI…)

Ben çok heyecanlıyım ama kız ilkokula başladı. Hikayeden kopmadan akıcı şekilde nasıl oynayabilirim bilmiyorum.

Geceler sessiz, geceler dertsiz. :slight_smile:

2 Beğeni

Geceler hanımla Netflix :tired_face:

2 Beğeni

Ilk oyunun yarısı kadar güzel olsa yeter be.

Multiplayer olmayacak çıkışında bence büyük handikap. Çünkü multiplayer çok eğlenceli çok farklıydı umarım yaza kadar çıkarırlar.

Fiyatı da erik gibiymiş ooh kütür kütür. Mecbur alacaz tabi. Playstation da oynadığım 2-3 oyundan biri.

Psn kardeşi bul bir tane yarı fiyatına gelsin. :wink:

Mayıs ayına ertelenmiş oyun.

Süper oldu tam benim askerlik dönüşüm :sweat_smile: gelince 1 hafta insn içine çıkmam bitiririm.

Yarından sonra oyuncuların %85’i çok pis Naughty dog’a kayacaklar o belli oldu:)

1 Beğeni

Hüseyin nasıl ilk izlenimlerin. Ben biraz youtube’dan gameplay izledim. Grafik kalitesi orada tabi belli olmuyor ama oynanış filan sanki ilkini tekrar ediyormuş gibi geldi bana.

Valla şöyle diyim ilk oyunda ki oynayış mekaniği aynı ama daha iyi bir oynayışa sahip, grafikler zaten harika. Hikayeye gelirsek bana göre çok tutarlı bir hikaye idi oynamaya değer.

1 Beğeni

Teşekkürler :pray: Umarım ikinci el’i kısa sürede makul fiyatlara iner.

Ben birinci oyunuda henüz oynayamadım ama sırf bu oyun için konsol alasım var içime yer etti.