The Overstory Uyarlaması Game of Thrones Yaratıcılarına Emanet: Pulitzer Ödüllü Roman Netflix'e Geliyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/the-overstory-uyarlamasi-game-of-thrones-yaraticilari-netflix/Richard Powers’ın Pulitzer ödüllü romanı The Overstory, Netflix uyarlaması oluyor. Eseri ekrana Game of Thrones adlı popüler yapımın yaratıcıları David Benioff ve D.B. Weiss ikilisi taşıyor. George R.R. Martin’in Buz ve Ateşin Şarkısı adlı roman serisinden HBO’ya uyarlanan ve toplamda 8 sezon süren dizinin yaratıcıları olan David Benioff ve D.B. Weiss; Netflix ile 200 milyon… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Kazandıkları parayı kıskanıyorsam iki gözüm önüme aksın, Allah daha çok versin ama bu stüdyo kodamanlarında hiç mi akıl yok? Bu adamlar gelmiş geçmiş en büyük diziyi çuvala koyup duvardan duvara vurup kalan posayı önümüze final sezonu diye sunmadı mı? Niye ve nasıl hem Star Trek hem Üç Cisim hem de buna ellerini atabiliyorlar. Evden çıkacak yüzü olmaması lazım bu adamların.

3 Beğeni

Ellerinde uyarlayacak malzeme olduğunda çok iyi iş çıkarmışlardı. Son 2 sezon felaketti ama ilk 5 sezon bence muhteşemdi. Eğer son iki kitap da çıkmış olsaydı gayet güzel bir şekilde bitirirlerdi diziyi.

unnamed

“belirsizliği ise henüz bozulmuş değil.” google translate mi kullandınız çeviri için?