The Umbrella Academy 2. Sezon İncelemesi: Yeni Zaman Çizgisi, Yeni Hargreaves'ler

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/inceleme/umbrella-academy-2-sezon-incelemesi/

The Umbrella Academy 2. Sezon incelemesi yayında! Netflix’in popüler dizisi, yeni sezonda Hargreeves Kardeşlerin olağan dışı maceralarını anlatmaya devam ediyor. (DEVAMI…)

2 Beğeni

Sparrow academy’de Ben’i aktif olarak görecek olmamız 3.sezon için beni mutlu etti. Bir de Reginald Hargrevees tam olarak ne? Buna ve Lila’nın güçlerine çok şaşırdım. Çok güldüğüm bir sezondu ve yine sonlara doğru çok hızlandı. Lila gibi karşısındakinin süper gücünü kullanan bir süper kahraman daha vardı. Baya düşündüm ama bulamadım.:((

2 Beğeni

Çizgi romanı okuma fırsatım olmadı ama bana öyle geliyor ki Reginald Hargrevees farklı bir ırk ve dizi onunla başka yerlere rahatlıkla yönelebilir(ki yine de bunu çok kullanmıycaklardır bana göre) Lila için ise benim bildiğim çizgi romanda bizim Umbrella Academy’deki 7 li gibi yüzlerce çocuğun olduğu, hatta bunların hepsi Mesih olarak dönmüş olanlar gibi göndermeler olduğunu duymuştum çizgi romanın içeriğinde. O yüzden Klaus’un bu tarikatına falan girmeyi düşündüm aslında yazarken ama okumadığım için desteksiz kalıcaktı arkası… Muhtemelen 3.sezona kadar okuyacağım bir seri olur TUA… Ve sanırım bahsettiğin karakter marvel dan rogue olmalı bi göz at yine de.

1 Beğeni

Klausun tarikatı da çok çabuk bitti. Ama eğer öyle bir temeli olursa onun da devamı gelir.:smiley:

EVET! :smiley: Çok rahatladım teşekkürlerr. Özel güçleri olan çocuklar her bakımdan bana x men’i hatırlatmıştı zaten. Belki Reginald farklı bir ırk değil de onun da özel gücü bu şekilde olmasıdır O zaman tam profesör x olur. :smiley:

Bu arada yazınız çok güzeldi. Elinize sağlık. :))

aaa hiç düşünmemiştim özel güçleri olan çocuklar ve x men yakıştırmasını… ÇOK mantıklı cidden!!
teşekkür ederim, beğenmenize sevindim. :smile:

1 Beğeni