The Umbrella Academy Dizisi İçin 2. Sezon Sevinci

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/the-umbrella-academy-2-sezon/Netflix’in sevilen uyarlamalarından The Umbrella Academy için güzel haber geldi. Dizi ikinci sezon onayını kaptı! (DEVAMI…)

5 Likes

Bu diziyi izleyen var mı? Çizgi romanın ilk cildini okumuştum birkaç sene önce, onu da çok sevmemiştim. Devam etmedim o yüzden. İzleyip de tavsiye eden var mı aranızda? :slight_smile:

1 Like

Açıkçası ben beğendim ama benim bakış açım çok gariptir o yüzden pek bana kulak asmayın bence. Ben bazı oyunculukların harika oldugunu düşünüyorum. Mekan tasarımları da çok hoşuma gitti.

Yeni sezon haberine de çok sevindim. Robert Sheehan olsun da gerisi olmasa da olur. :joy: Oyunculuğunu çok beğeniyorum. Oyunculuğu hoşuma giden kimselerin de projelerini mutlaka takip ederim.

Düzenleme: Şunu da eklemek isterim ki ben hiç beğeneceğime şans vermeden izlemeye başladım. Üç bölüm bakar karar veririm dedim. Sezon bitmiş… :roll_eyes:

Düzenleme 2: Şunu da iliştireyim. :smiley:

1 Like

ilk birkaç bölümden sonra açılıyor gibi dizi. bitirdiğimde “ne olur ikinci sezon gelsin hemen, ne olur” moduna girmiştim ben. müzik seçimleri, görüntü kalitesi ve evet robert sheehan’ın mükemmel oyunculuğu. dizide hoşuma giden bir başka detaysa abartılmış, boş aksiyon sahnelerinin olmaması, olan aksiyon sahnelerinin de yansıtılma biçimi. biraz daha farklı bir çizgi roman uyarlaması. çizgi romanı hakkında ise pek bir fikrim yok ama genel olarak sanki diziyi beğenen kitle çizgi romanı da fazlasıyla beğenmiş.

3 Likes