The Walking Dead Reytinglerine En Büyük Darbe Negan'dan

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/the-walking-dead-reyting-negan/

IMDB’nin veri tablosu The Walking Dead hakkındaki bazı gerçekleri açığa çıkardı. Dizinin reytinglerinin Negan’ın gelmesiyle düşüşe geçtiği anlaşıldı. (DEVAMI…)

2 Likes

Diziyi pek bilmiyorum, ilk 2-3 sezon sonrasını izlemedim ama çizgi romanlarda ne yaptığını bilen, mizahi bir dili olan, yaptığı kötülüklere bahane bulmayan, Rick ve “tarikatından” daha kötü olmayan karakter.

1 Like

Ben de son olarak 7 ci sezonu izlemiştim galiba sonra bıraktım. Ama bırakmamın sebebi pek de Negan değildi. Sadece sıkıldım olaylardan. Hep aynı şeyler dönüp duruyordu sanki ve en önemlisi 7 bölüm olaylar çok yavaş gidiyor yarıfinaldan önce bir şeyler oluyordu sonra gene 7 bölüm boş boş izle. 1-2 bölümde rahat verile bilecek olayları kaç bölüme dağıtıyorlardı. Tak etti ve izleyemedim

çizgi romanlarını bilmiyorum ancak bende 3. sezon yada 4. sezonda ne zaman zombileri ana konu olmayı bırakıp insanlar arasındaki klasik hükmetme savaşı başladı ben bıraktım. Bana “hani olay zombiydi kötüler zombiydi” dedirtmişti.

Çizgi romanda olay ilk cillte bile zombiler değildi tüm kanunlar kalkınca insanların nasıl davranacağıydı. Çizgi romanda bunu iyi yazılmış karakterler ve güzel ideolojik çatışmalara verince dizideki kadar rahatsız etmiyor.

1 Like

Çizgi roman, yan hikayeler dizi ve kitaplarda esas hikaye ve olay zombiler değil.

Esas sorun ölüler değil, yaşayanlar diye karakterlerin diyalogları var ve takip ediyorsanız olayların her zaman merkezinde yaşayanlar var.

2 Likes

Çizgi romanları bilmiyorum ama dizinin özeti aşağıdaki gibidir

resim

3 Likes

Negan’dan sonra ben de izlemeyi bıraktım. Ana karakterlerin gidişinden sonra konu o kadar dağıldı ve bir sona ulaşmaktan o kadar uzaklaştı ki artık verebilecek hiçbir şeyi kalmadığını fark ettim.

O zaman benim beklentilerimi karşılamadı diyelim. Teşekkürler yorumunuz için

1 Like

Belki de hala bu diziyi takip eden nadir insanlardan biriyim bu forumda. Ama bu haberin tam aksine benim şuan bu diziyi izlememde etkili iki kişi var; biri Negan diğeri Darly.