The Walking Dead Uzun Yıllar Devam Edecek

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/the-walking-dead-uzun-yillar-devam-edecek/

The Walking Dead evreni genişlemeyi sürdürecek. Yürüyen Ölüler’e dair hikâyeleri daha uzun yıllar izlemeye devam edeceğiz. (DEVAMI…)

3-4 sezon önce izlemeyi bırakmıştım.İzleyen kaldı mı daha ya? :roll_eyes: Amerika’ın Arka Sokakları gibi bir şey olacak galiba. Adam pislik çıktı Rick Komsirem :smiley:

Normalde başladığım bir diziyi kolay kolay bırakmam ama bunu 8.sezon’da bıraktım. Zaten o sezonu da sıkılarak izlemiştim. Halbuki ilk sezonlar çok iyiydi.

1 Beğeni
  1. sezondan sonra izlemeyi bıraktım.

Konu ile alakasız olacak ama; şu Dean Morgan ile Javier Bardem birbirlerine aşırı benziyorlar.

3 Beğeni

En iyi sezonları izlememişsin 5ve 6. Sezon

1 Beğeni

Öyle mi? Bilmiyorum, belli bir süreden sonra ilgimi kaybettim. Ben 1 ve 2. sezonları sevmiştim. O zaman netten 5 ve 6. sezonları izlemeye çalışayım

Bazı diziler niye uzatıyorlar ki ? İlerledikçe mahvetmeye başlıyor, sıkılıp yarım bırakıyoruz maalesef.

Terminus’u aşamadılar hala. Kolay kolay da aşamazlar.

1 Beğeni

Prime zamanında bu dizinin bitmesi lazımdı. Her şey ne güzeldi… Bütün lise zamanım TWD ile geçti, sonrasında Fear TWD yan dizisi çıkmıştı akıbeti ne oldu bilmiyorum izlemiştim bir süre.