The Walking Dead'in Daryl Dixon'ı, Aslında Dizide Başka Bir Role Aday Olmuştu

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/the-walking-dead-daryl-dixon-rolu-norman-reedus/

The Walking Dead dizisi yavaş yavaş finale yaklaşıyor. Televizyon tarihinin uzun soluklu dizileri arasına adını yazdıran Yürüyen Ölüler, ana dizisine noktayı koyduktan sonra da maceraya devam edecek. Bu yan maceralardan birisi de sevilen karakter Daryl Dixon odaklı olacak. Haliyle onunla ilgili haberler de daha fazla öne çıkmaya başladı. Karakteri canlandıran Norman Reedus’ın, dizide aslında başka… (DEVAMI…)

Tıpkı Carol Peletie gibi, Daryl Dixon da dizi için özel olarak yaratılıyor.

Bu bölüm hatalı olmuş. Carol çizgi romanlarda da var ama henüz hapishanedeyken intihar ediyor. Yani Carol baştan yaratılmış bir karakter değil zaten olan bir karakterin hikayesi değişmiş hali. Düzeltirseniz sevinirim.
Bir de The Walking Dead dizisini aktif izleyen var mı? Ben 4. Sezonda bırakmıştım. Commonwhealth hikaye aracına gelindi mi? Gelindiyse bir göz atmayı düşünüyorum. Michonne öldü mü? Çizgi romanda Andrea Rick ile sevgiliydi ve ısırılarak ölmüştü. Andrea dizide çoktan öldü ama aynı sahneyi Rick’in dizideki sevgilisi Michonne için kullanabileceklerini düşündüm. Sonuçta çizgi romandaki Dale’ın ölümü dizide Bob’un ölümü olarak kullanılmıştı.
Bir de Carl ve Rick olmadan fısıldayanlar kısımlarını nasıl işlediler?

1 Beğeni