The Witcher 4 Nasıl Olmalı ?

(The Witcher Efsanesi) #1

The Witcher 4 Nasıl Olmalı sizce? Geralt büyük ihtimal olmayabilir. Çünkü Geraltı seslendiren arkadaş malesef başrolün sadece cirinin olması gerektiğini söyledi.Farklı dünyalara gidip gitmekle olabilir diye söyledi. Geraltsız ciri asla olmaz. İkisinin baba kız olayına bitiyorum. Harika ikililer. Zaten dizisi büyük ihtimal tutmayacak gibi en azından şimdilik öyle gorunuyor. Yazar bile diziden çıktı diye söylentiler dolaşıyor büyük … Ne kadar dogrudur tartısıllır. :slight_smile:

(Mertcan Kurnaz) #2

zenci ciri :frowning:

(Cankut Değerli) #3

Sadece bir ayağı oyun dünyasında biri olarak konuşursam olmasa daha iyi sanki. Bildiğim kadarıyla Wild Hunt Geralt ve dostlarının hikayesinin son bölümüydü ve Witcher evreni aslında kitaplarla başladı, karakterleriyle ve tadında bırakılmalı bence.

(Yoda) #4

Geralt döneminden daha önce geçmeli.

(Cankut Değerli) #5

Bakın o da olabilir. Ama yazara da danışılmalı kanısındayım.

(Halil Oğulcan Karamağara) #6

Bence de olmaması daha iyi olur. Fakat yazara danışılır ve gerçekten çok iyi bir hikaye yazılırsa (Yani öyle oyun yapmak için kafalarından bir şeyler atmazlarsa.) evet olabilir. Yine de nasıl olur bilemiyorum.

(Cankut Değerli) #7

Dediğiniz gibi yazar tarafından onaylanmış iyi bir hikaye olmalı. Bu Ekimde gelecek Witcher oyunu bakalım nasıl olacak? Ben oynayamayacağım ama videolarını izlerim, yine de Wild hunt gibi dolu dolu bir şey beklemiyorum, savaş ekranlarında iş Gwent’e dönecekse…

(Cihan) #8

3’ü geç 1 ve 2’yi oynamadım daha desem :cry:

Sınav senemdeyim. Bi bitsin tüm seriyi oynamak istiyorum.

(Ahmet Hakan) #10

Hikaye bitti, olmasın daha iyi. Bu evren çocukluk aşkım da olsa ne kadar oynamak istesem de yeni oyunun gelmesini istemiyorum, popüler olan her şeyin sonuna kadar sömürülmesi olayını hiçbir zaman sevmedim, sevmeyeceğim de büyük ihtimalle. Umarım Witcher serisi de sonuna kadar sömürülen seriler kervanına katılmaz da diziyle sınırlı kalır. Hani seriyi çok seviyorsun ancak bir noktadan sonra devamının sevgiyle yapıldığını değil de para için yapıldığını hissediyorsun, o aşamaya gelmeden durmalı bence bütün seriler. Witcher da kitaplar+oyunlarla hikayesi tamamlanmış bir seri, devamına gerek yok.

Ha illa yapacaz derlerse oyum eski zamanlardaki Witcher okullarının anlatılmasından yana, hatta Witcherların ilk çıkışına kadar gidebiliriz. Böyle serilerde geçen eski olaylar beni çok cezbediyor.

(akaiabe) #11

Yazarla oyun firması arasında çıkan son davalar, bana az para verdiler v.b. muhabbetlerden sonra bunun, hatta dördüncü oyunun mümkün olduğunu zannetmiyorum.

Zaten Cyberpunk 2077 üzerinde çalışıyor takım şu sıralar, o da ancak 2020’de falan çıkar herhalde.

Edit: Ben de Geralt öncesi dönemde geçmesi taraftarıyım.