The Witcher 4 Nasıl Olmalı ?

The Witcher 4 Nasıl Olmalı sizce? Geralt büyük ihtimal olmayabilir. Çünkü Geraltı seslendiren arkadaş malesef başrolün sadece cirinin olması gerektiğini söyledi.Farklı dünyalara gidip gitmekle olabilir diye söyledi. Geraltsız ciri asla olmaz. İkisinin baba kız olayına bitiyorum. Harika ikililer. Zaten dizisi büyük ihtimal tutmayacak gibi en azından şimdilik öyle gorunuyor. Yazar bile diziden çıktı diye söylentiler dolaşıyor büyük … Ne kadar dogrudur tartısıllır. :slight_smile:

zenci ciri :frowning:

4 Beğeni

Sadece bir ayağı oyun dünyasında biri olarak konuşursam olmasa daha iyi sanki. Bildiğim kadarıyla Wild Hunt Geralt ve dostlarının hikayesinin son bölümüydü ve Witcher evreni aslında kitaplarla başladı, karakterleriyle ve tadında bırakılmalı bence.

4 Beğeni

Geralt döneminden daha önce geçmeli.

1 Beğeni

Bakın o da olabilir. Ama yazara da danışılmalı kanısındayım.

1 Beğeni

Bence de olmaması daha iyi olur. Fakat yazara danışılır ve gerçekten çok iyi bir hikaye yazılırsa (Yani öyle oyun yapmak için kafalarından bir şeyler atmazlarsa.) evet olabilir. Yine de nasıl olur bilemiyorum.

2 Beğeni

Dediğiniz gibi yazar tarafından onaylanmış iyi bir hikaye olmalı. Bu Ekimde gelecek Witcher oyunu bakalım nasıl olacak? Ben oynayamayacağım ama videolarını izlerim, yine de Wild hunt gibi dolu dolu bir şey beklemiyorum, savaş ekranlarında iş Gwent’e dönecekse…

2 Beğeni

3’ü geç 1 ve 2’yi oynamadım daha desem :cry:

Sınav senemdeyim. Bi bitsin tüm seriyi oynamak istiyorum.

Hikaye bitti, olmasın daha iyi. Bu evren çocukluk aşkım da olsa ne kadar oynamak istesem de yeni oyunun gelmesini istemiyorum, popüler olan her şeyin sonuna kadar sömürülmesi olayını hiçbir zaman sevmedim, sevmeyeceğim de büyük ihtimalle. Umarım Witcher serisi de sonuna kadar sömürülen seriler kervanına katılmaz da diziyle sınırlı kalır. Hani seriyi çok seviyorsun ancak bir noktadan sonra devamının sevgiyle yapıldığını değil de para için yapıldığını hissediyorsun, o aşamaya gelmeden durmalı bence bütün seriler. Witcher da kitaplar+oyunlarla hikayesi tamamlanmış bir seri, devamına gerek yok.

Ha illa yapacaz derlerse oyum eski zamanlardaki Witcher okullarının anlatılmasından yana, hatta Witcherların ilk çıkışına kadar gidebiliriz. Böyle serilerde geçen eski olaylar beni çok cezbediyor.

1 Beğeni

Yazarla oyun firması arasında çıkan son davalar, bana az para verdiler v.b. muhabbetlerden sonra bunun, hatta dördüncü oyunun mümkün olduğunu zannetmiyorum.

Zaten Cyberpunk 2077 üzerinde çalışıyor takım şu sıralar, o da ancak 2020’de falan çıkar herhalde.

Edit: Ben de Geralt öncesi dönemde geçmesi taraftarıyım.

O sorunu hallettiler diye biliyorum.

Benim bildiğim kadarı ile CD Projek Red söylemişti zaten aynı evrende geçen bir oyun yapacaklarını. Lakin şunları unutmamak ve boşa ümitlenmemek gerek.

• “Witcher 4” ismi ile çıkmayacak.

• Geralt’ın hikayesi anlatılmayacak.

Ben şahsen Vesemir’in gençliğinin anlatılması taraftarıyım.

Geralt’ın hikayesinin devam ettiği dördüncü bir Witcher oyununun yapılması kimseyi heyecanlandırmaz zaten. O hikaye bitti, hem de oldukça başarılı bir şekilde anlatıldı bence.
İlla Witcher evreninde geçecek bir oyun olacaksa karakteri kendimizin oluşturacağı ve Witcherların nasıl ortaya çıktığını anlatan bir oyun bence en iyisi olurdu. Gerçi Netflix el atıp mahvedecek oraları da.

Vesemirin gençliği bence bunun için en iyi yol. Onun zamanında hem Kaer Morhen sağlamdı, hem de mutasyonlar hala yapılıyordu. Onun olduğu zaman oynarsak hem sağlam hali görürüz, hem mutasyon görürüz, hem de belki Kaer Morhen’e yapılan saldırıyı görürüz.
Benim bildiğim bu witcherlar bir sahirin yaptığı deneyler sonucu oluşuyor.

Cyberpunk 2077 benzeri, kendi Witcher karakterimizi yaratacağımız bir oyun olacaktır.

Karakter yaratma ekranında ‘‘witcher okulunuzu seçin’’ gibi seçenekler bekliyorum ben.

Çocuk karakter modellemeleri güzel olsun yeter.3’teki çocuklara bakıp bakıp kahkaha atıyordum hepsi birbirine benziyordu bir de çok çirkin yapılmışlardı gerçekten.

Bence de sıradaki oyun bu tarz olsun artık.

Vallahi nasıl olur bilemem fakat Cyberpunk gibi bir felaket tadında çıkacaksa hiç çıkmasın daha iyi. Witcher 3 ile geç tanışmıştım o yüzden de epey üzülmüştüm. Nasıl oldu da böyle bir muazzam oyuna geç bulaştım diye. Hele ki çıktığı zamanı düşünürsek kusursuza en yakın oyun olması sebebiyle 4’ten de beklentim büyük olacak. Bu yüzden eğer CDPR bir iş yapacaksa bu sefer eline yüzüne bulaştırmamalı.

Geralt biraz sıktı bence. Kitapları okumadım henüz ama onun yerine witcherların yeni çıkmaya başladığı bir dönemde geçen bir hikaye anlatsalar daha iyi olur. Bir de bence Witcher 3 ile çok iyi bir final yaptılar Geralt’a Ciri de yolunu çizdi daha ne olsun. Oyunlardan anladığım kadarıyla Kitapların sonunda Ciri ortadan kayboluyor. Oyunlarda seçime bağlı iyi bir son getiriyor. Dlc ile de Geralt evinin erkeği oluyor. Daha ne olsun.

Büyülü orta avrupa ortaçağı olarak mis gibi evren. Bana desin ki wicherlar şahlandı okulunu seç göreve başla ona göre statların olacak ben tamamım. CPR belli ki yapay zeka işiyle pek uğraşmıyor. CP2077’nin buglarını ve yalan haber yapılarak insanları dolandırması bir yana Witcher 3 ile aynı yapay zekası. Kılıçlı karakter ile oynadığımız için gözr batmıyordu sadece.