The Witcher Dizisinde Yer Alacak Karakterler Açıklandı


(M. Ihsan Tatari) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/the-witcher-dizisinin-karakterleri-aciklandi/Netflix’te yayınlanacak The Witcher dizisinde göreceğimiz ana karakterlerden bazıları belli oldu. (DEVAMI…)


(Cem) #2

Karakterleri seriye uygun bir şekilde tasarlamışlar, ancak diziye aktarırken ne derece uygulayabilecekler bakalım. Kolay karakterler değil.

Ayrıca Eva Green - Yennefer lütfen. :smiley:


(Can) #3

Eva Green gelsin kalbini çıkar ver desin. O derece. : )


(Burak) #4

Geralt’ı Volkan Konak oynayacak diyorlar @Nemo, doğru mudur? Haber yapalım mı?


(Cem) #5

Witcher hayranları için harika haberlerin geldiği gün oluyor. Üzerine Yennefer için Yıldız Tilbe duyurulsa tadından yenmez.


(Hazal Çamur) #6

Roach olmasaydı diziyi izlememe kararı alacaktım. Neyse ki hak ettiği değeri görmüş. Şimdi gelsin oyuncular. Roach İngiliz mi yoksa Arap atı mı olacak, en çok bunu bilmek istiyorum.

#TeamRoach :horse:


#7

Şu sahneyi görmek için sabırsızlanıyorum:


(görkem) #8

volkan Konak plase , İlyas Salman’ın oynayacağı hakkında dedikodular var.


(Hazal Çamur) #9

:point_up_2:t2: Anlatmaya gerek yok. Görüyorsunuz. Bakın görüyorsunuz Roach gibi Roach. Fazla söze gerek yok.


(shorykays) #10

tarık mengüçün geralt ı oynayacağı yönündeki dedikodular umarım doğrudur


(Cem) #11

Valla haberi görünce gözler ilk başta Roach’u aradı, görünce oh be dedim, olmuş bu dizi. Ancak yukarıda bahsettiğim hakkıyla ekrana yansıtma en çok Roach için geçerli. Ne kadar sadık olacak, @estorn’un attığı gibi ne kadar bug ile boğuşacak, bunlar önemli detaylar.


#12

Özellikle Geralt’ın köprüden geçmeye çalışırken Roach’un ısrarla suya girip orada takılması falan lazım.


#13

Karakterlerden anladığım kadarıyla kitabın hikâyesini takip edecek. Sonunu nasıl yapacaklar epeyi merak ettim.

Roachlardan biri için kitapta çok yavaş ve bir türlü kontrol edilemeyen aptal bir at olarak bahsediyordu Dandelion. Yani oyun olmasa bile illa ki öyle bir at göreceğiz.


(Aziz Varlık) #14

(M. Ihsan Tatari) #15

Büyük ihtimalle kitaplara sadık olacaktır dizinin hikâyesi. Çünkü Sapkowski bu konuda çok ama çok çok çok takıntılı. Oyunlar başarılı olduğundan beri “Ama benim kitaplarımla alakaları yok,” deyip duruyor huysuz dedeler gibi. Diziye danışman senarist olarak katıldığında da “Benim yazdıklarıma sadık bir iş çıkacağı için mutluyum,” demişti. Diziye heyecan katsın diye ufak tefek değişiklikler olacaktır elbet ama konu genel itibarıyla aynı olacaktır diye tahmin ediyorum.