The Witcher Dizisini 2020'den Önce Beklemeyin

Kayıp Rıhtım'da tamamını okumak için: The Witcher Dizisini 2020'den Önce Beklemeyin – Kayıp Rıhtım

image

Netflix yetkilileri, The Witcher dizisinin 2020’den önce yayınlanmasının zor olduğunu açıkladı. Ayrıca diziyle ilgili yeni bilgiler de paylaşıldı. (DEVAMI…)

3 Beğeni

Üzüldüm bak şimdi . Filim kitaplardan uyarlanacak değil mi ?

Film değil, dizi. Ve evet, kitaplardan uyarlanacak. Serinin yazarı da danışman senarist olarak ekipte yer alıyor.

1 Beğeni

Polonya’da çekilecek olması, görsel dokusunu nasıl etkiler acaba? Renk paletini de unutmamalı. Görselliğini daha çok merak ediyorum.

Ne kitaplara ne de oyunlarına hakim olamayınca, görselliği nasıl olura, taktım. Eh, bizimkisi de böyle, kıyısından köşesinden bir merak işte.

Güzel olsun, kitapları oyunlarda yakalanan havaya yakın bir şekilde işlesinler de isterse 2030’da çıksın. Lotr dizisi geliyor, Witcher gelecek. Vakıf geliyor falan filan, önümüzdeki yıllarda bol bol coşacağız :smiley:

2 Beğeni

Şuradaki kaynakta 8 bölüm olacağı ve ilk sezonun ilk iki kitap olan Son Dilek ve Kader Kılıcı’ndan uyarlanacağı söylenmiş.

2 Beğeni

Son Dilek ve Kader Kılıcı’ndan uyarlanacağı daha önceden de söylenmişti zaten ama sekiz bölüm olacağı yeni bilgi. Kaliteli olsun da bizim olsun diyelim :slight_smile:

3 Beğeni