The Witcher Serisi İçin Yeni Oyunlar Planlanıyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/oyun/the-witcher-yeni-oyun/

CD Projekt Red, büyük başarı yakalayan ve yakında Netflix’te de göreceğimiz The Witcher evrenine ait yeni oyunlar üzerine çalışmaya istekli. (DEVAMI…)

1 Beğeni

Bi sissoylu da yapsanız keşke be :frowning:

Geralt’ın hikayesi bitmiş olsa da keşfedilebilecek birçok hikaye barındırıyor olabilir Kıta. Ciri, Vesemir’in gençliği, isimsiz ve kendi yaratımımız olan bir witcher aklıma ilk gelenler.

1 Beğeni

Ağzından bal damlıyor kardeşim. Ama ben film olmasını tercih ederdim. :slight_smile:

1 Beğeni

Kitap aslında her şey olmaya açık. O mekanikler ile yapılacak bi oyunu oynamayı gerçekten isterdim. Sikke ile surlarda uçmak., adamları indirmek, sislerin içinde gizlenmek, at nalları ile tren gibi gitmek… ah ah witcher gibi de bi açık dünyası olsa. Düşünürken ağzımın suyu aktı.

1 Beğeni

Benim aklıma ya Assasins Creed ya da Devil may cry tarzı bir oyun geldi.

Özellile Devil may cry oyununa benzerse yapılacak Combolar efsane olabilir. Allomansi bunun için elverişli. Gerçi bu sefer’de Teskinci ve Dumancıların görevi olmazdı. Devil may cry düz ilerliyen bir oyun olduğu için. Assasins tarzı olsa Kalaygözler eagle vison tarzı olabilir. Dumancılar ya da Sissoylular Garnizon askerlerini görünce daha az dikkat çekmek için bakır yakabilir. Hayali bile harika. :slight_smile:

1 Beğeni

Hepsine uygun aslında. Witcher gibi shadow of mordor da çok uygun olabilirdi.

1 Beğeni